Април 19, 2014, 08:32:10 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:
  WebKBD
  Начало   Forum   Помощ Вход Регистрация  
Tweet
Страници: [1] 2 3 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: КАК ДА ПИШЕМ ЖЕЛАНИЯ ПО ВРЕМЕ НА НОВОЛУНИЕ И ПО ВРЕМЕТО НА НАЙ - МОЩНИЯ ПЕРИОД по Жан Спилър  (Прочетена 188493 пъти)
0 Членове и 6 Гости преглежда(т) тази тема.
Lenny_Pld ॐ (With love)
Админ
Маг
Неактивен Неактивен

Публикации: 9861

ॐ ВЪЛШЕБНИЦА ПО СОБСТВЕН ИЗБОР ♥ АЗ СЪМ АЗ ♥

« -: Февруари 28, 2011, 12:04:55 »

КАК ДА ПИШЕМ ЖЕЛАНИЯ ПО ВРЕМЕ НА НОВОЛУНИЕ И ПО ВРЕМЕТО НА НАЙ - МОЩНИЯ ПЕРИОД по Жан Спилър/ и не само Wink /

Желанието е въпрос на вземане на решение за това, което искаме да създадем и за изясняване на нашето намерение. Това е повече от процес на мислене – то включва чувството, което ни пронизва през цялото време, че това е правилно за нас и трябва да го приемем напълно с цялото си сърце.
Когато предприемем извънредна стъпка ДА ЗАПИШЕМ ТОВА ЖЕЛАНИЕ И ДА ГО ДЕКЛАРИРАМЕ ВЪВ "ВЪЛШЕБНИЯ МОМЕНТ" /Новолуние, Новолуние в Овен, най-мощен период/, ТО ЩЕ СЕ СБЪДНЕ!

Ако имате проблем с формулирането на желанията, прочетете още веднъж Майкъл Лозиър

"ПРАВИЛНИК" ЗА ДВИЖЕНИЕ

I.    НАПИШЕТЕ вашия списък с желания до 8 ЧАСА СЛЕД ЗАПОЧВАНЕ на   НОВОЛУНИЕТО- ТОВА Е НАЙ-СИЛНИЯТ ПЕРИОД /но може и до 48 часа след началото на Новолунието/

• ЗАПИСВАЙТЕ вашите желания НА РЪКА ВЪРХУ ХАРТИЯ всеки месец - с химикал, молив, флумастер, писалка, ако искате и с перо Wink / НЕ на компютър, НЕ на машина, НЕ на диск/

• НЕ ПИШЕТЕ повече от 10 желания на всеки мощен ден. ИЗЧИСЛЕТЕ НАЙ-МОЩНИЯ СИ ПЕРИОД в сайта на Жан Спилър

• ЗАПИШЕТЕ повече от 1 желание на всеки мощен ден. ИЗЧИСЛЕТЕ НАЙ-МОЩНИЯ СИ ПЕРИОД в сайта на Жан Спилър

• ОТДЕЛЯЙТЕ ЖЕЛАНИЯТА ЕДНО ОТ ДРУГО, дори да изглеждат свързани – иначе НЯМА ДА СЕ СБЪДНАТ - разпилява се много енергия /”Искам навиците да пия и да пуша да се махнат от мен” – трябва да звучат като 2 отделни желания./

• НЕ ФОРМУЛИРАЙТЕ ЖЕЛАНИЯТА АБСТРАКТНО - колкото по-детайлно, толкова по-добре. /Не пишете "Искам да бъда зрава", а "Искам остеохондрозата да изчезне от мен", или "Искам лесно да привлека, разпозная, започна работа с подходящия за мен лечител /лекарство, който ще възстанови тялото ми до пълно здраве и енергия." /

• ДОВЕРЕТЕ СЕ на вашето вътрешно усещане когато записвате желанията. Дали начинът, по който е формулирано желанието, ВИ ДАВА ЧУВСТВО ЗА ХАРМОНИЯ. /”Искам да ...”, „Бих желала...”, „Имам...”, "Искам да имам възможност да...", „Аз получавам...” , „Благодаря за това, че...” , „С Божията помощ аз...”, "С помощта на Вселената, ангелите-хранители, Бог - получавам/имам/искам..." "Аз съм в процес на получаване на..." / Искам да ви споделя личното си мнение за формулирането на желанията. В моите карти формулировките  ”Искам да ...”, „Бих желала...”, "Искам да имам възможност да..." - ми реализират желанието на етап получаване на възможност за нещото, но не самото нещо - така че, сами преценете при вас дали работят  Shocked /

Когато се опасявате, че желанието е твърде силно, или може да доведе до някаква драстична, неприятна промяна, можа да добавите фразата „ПО ЗДРАВОСЛОВЕН И ЩАСТЛИВ НАЧИН” или „ПО НАЙ-ДОБРИЯ ЗА МЕН НАЧИН, БЕЗ ВРЕДА ЗА ДРУГИГО” , или "Искам ЛЕСНО да ми се удаде да..."

Препрочетете списъка. АКО В НЯКОЕ ЖЕЛАНИЕ НЕЩО ВИ ПРИТЕСНЯВА, или чувствате някакъв дискомфорт - просто го ЗАДРАСКАЙТЕ. НЕ Е НУЖНО ДА ПРЕПИСВАТЕ СПИСЪКА ОТНОВО . Може винаги да го перефразирате и да го прибавите към списъка с желания за следващия месец, ако тогава чувствате, че всичко ще е наред.

Може да завършите така - "ТОВА, ИЛИ НЕЩО ПО-ДОБРО, ПОЛУЧАВАМ В НАЙ-БЛАГОПРИЯТНИЯ ЗА МЕН МОМЕНТ, ПО СЪВЪРШЕН НАЧИН, БЕЗ ВРЕДА ЗА НИКОГО!"

• ПРАВЕТЕ повече от 1 пожелание в област, която е особено важна и трудна за вас.

НЕ ПРАВЕТЕ ПОЖЕЛАНИЯ ЗА ДРУГИ ХОРА! Това не действа. ПРАВЕТЕ пожелания, които променят ВАШИЯ ПОДХОД към други хора, НА КОИТО ИСКАТЕ ДА ВЪЗДЕЙСТВАТЕ. /Вместо "Искам ... (име) да оздравее" , напишете "Искам да стана канал , осигуряващ информация , която ще помогне на ......... (име) по отношение на (неговото, нейното) здраве" , "Искам да съм средство за изцеление на ....... (име) "

• ПОСТАВЕТЕ ДАТА И ЗАПАЗЕТЕ СПИСЪКА С ЖЕЛАНИЯТА /не е нужно да помните къде го слагате, не е нужно да го препрочитате – това не са утвърждения, не е нужно да се паникьосвате, че сте забравили къде сте го скрили. Някои хора обичат да си четат желанията всяка сутрин - не е грешно - правете всичко, което ви кара да се чувствате добре/

II. КОМБИНИРАЙТЕ визуалната мощ на КАРТАТА НА СЪКРОВИЩАТА

когато НОВОЛУНИЕТО Е В ОВЕН ВСЯКА ГОДИНА:

- 2011 г. - 03 април
- 2012 г. - 22 март
- 2013 г. - 10 април
- 2014 г. - 30 март
- 2015 г. - 18 април
- 2016 г. - 07 април
- 2017 г. - 27 март
- 2018 г. - 15 април
- 2019 г. - 05 април
- 2020 г. – 24 март

Подгответе материалите си, но ЗА МАКСИМАЛЕН УСПЕХ процесът на създаване на вашата карта на съкровища /включително и снимките, заглавията/ НЕ ТРЯБВА ДА ЗАПОЧВА ПРЕДИ НОВОЛУНИЕТО В ОВЕН.

Карта на съкровищата /желанията ОНЛАЙН  ( Как да съхраним направената онлайн карта на компютъра - в самата карта  има опция "Сохранить карту" - последната отляво - натиснете там и изчакайте да се запълни зелената линия. След като това стане, ще се  появи изкачащ прозорец с 2 опции под картата - "Сохранить на компьютер" или "Ссылка на изображение для размещения в сети" - изберете първата . Ако изкачащ прозорец не се появи, значи сте забранили появата им и трябва да си оправите настройките. Това е Smiley )

N.B. Картата на съкровищата/желанията може да се прави И на всяко Новолуние, но е най-силна при Новолуние в Овен

III. ЕКСПЕРИМЕНТИРАЙТЕ с желания по време на ВАШИЯ НАЙ-МОЩЕН ПЕРИОД – наистина действа на свръхмощно ниво. За невладеещите английски - обяснение за попълване на формата ТУК

КАКВО ПРЕДСТАВЛЯВА НАЙ-МОЩНИЯТ ПЕРИОД? Всеки от нас има свой астрологичен период, който продължава от 3 до 5 седмици всяка година, когато имаме достъп до най-мощните енергии и записването на желания през този период действа най-силно. Той зависи от нашата натална карта и няма нищо общо с новолунието Добре е В НАЧАЛОТО НА ГОДИНАТА ДА СИ ГО ОГРАДИТЕ В КАЛЕНДАРА, за да не го забравите

За да засилим резултатите, НЕ Е НЕОБХОДИМО да правим пожелания всеки ден от този период.

ПО ВРЕМЕ НА НАЙ-МОЩНИЯ ПЕРИОД „ПРАВИЛАТА ЗА ДВИЖЕНИЕ" ОСТАВАТ СЪЩИТЕ, НО СА ВИ ПОЗВОЛЕНИ ДО 40 ЖЕЛАНИЯ И МОЖЕТЕ ДА ПРАВИТЕ ПОЖЕЛАНИЯ ПРЕЗ ЦЯЛОТО ВРЕМЕ, докато Слънцето транзитира през Вашия 11 дом.

ЗАПИШЕТЕ повече от 1 желание на всеки мощен ден

НЕ ПИШЕТЕ повече от 10 желания на всеки мощен ден

ВКЛЮЧЕТЕ ЖЕЛАНИЕ в списъка по време на вашия НАЙ-МОЩЕН ПЕРИОД за освобождаване от всякакво безпокойство, което би могло да възникне през следващия този период месец. /"Искам лесно да премахна всички страхове, или лоши неща, които могат да изникнат през месеца след моя мощен период"/

IV. ВЯРВАЙТЕ В СВОИТЕ МЕЧТИ И ГИ ПРЕСЛЕДВАЙТЕ!

• ВЯРВАЙТЕ В СЕБЕ СИ! Продължавайте да пишете желанията от вашия списък, докато не започнат да се сбъдват.

• ЗАДВИЖЕТЕ НОВАТА ЕНЕРГИЯ, КОГАТО ТЯ СЕ ПОЯВИ!

• НЕ ПОЗВОЛЯВАЙТЕ да останете със старите привички и реакции! Когато се появат страхове, съмнения или безпокойство, кажете на тези мисли "Благодаря за Вашето участие!" и ги освободете /или "Cancel!"; "Къш!"; "Мир Вам!"или вашият си израз за справяне с негативните мисли /

• НЕ ПИШЕТЕ желания, с които не се чувствате напълно комфортно, дори да изглеждат напълно логични.

СЕГА Е МОМЕНТЪТ ДА ПОРАБОТИТЕ С ЕСТЕСТВЕНИТЕ СИЛИ НА ВСЕЛЕНАТА, ЗА ДА ПРЕВЪРНЕТЕ МЕЧТИТЕ СИ В РЕАЛНОСТ!

И НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ ДА БЛАГО-ДАРИТЕ ОТ СЪРЦЕ ПРИ СБЪДВАНЕТО НА ЖЕЛАНИЕ !

П.П.  Ако все още имате неясноти относно желанията по време на новолуние, най-мощния период и техниката на 25-те желания, за повече разяснения, вижте ТУК

На мен ми се струва, че явлението Луна без курс се надценява, особено в контекста на сбъдването на желания. Идеята на писането на желания на новолуние е, че тогава започва нещо ново. Тогава покълва и след това се развива до следващото новолуние. Какво значение има тогава, че Луната е без курс? И как би помогнало за осъществяването на желанията, ако например Луната не е без курс, но аспектите, които прави са например квадрат със Сатурн, съвпад с Плутон и други подобни?

Според мен, пишете си желанията и оставете на Вселената да се погрижи за тяхното порастване.  Успех на всички!  
:flowers
« Последна редакция: Юни 07, 2013, 02:43:01 от Lenny_Pld ॐ (With love) » Активен

Lenny_Pld ॐ (With love)
Админ
Маг
Неактивен Неактивен

« Отговор #1 -: Март 29, 2011, 02:59:21 »

От  един мой любим сайт, намерих нещо много подходящо за темата  Smiley

И така - история с продължение Smiley

от началото на годината (2010) правя нещо специално по новолуние. пожелавам си. всичко започна покрай женските сбирки на Наистина жена. събирахме се, за да си напожелаем всичко онова дето ни е на сърце. a в това начинание ни водешекнигата на Жан Спилър, Астрология на Новата Луна. учебника ни по пожелаване.  говорейки, четейки, в процеса се раждаше истината и всяка една от нас откриваше съкровените си желания, и най-добрия за нея начин да ги формулира. и тъй като днес (11 юли) в 22:40 ще настъпи новолунието над нашата страна, реших да разкажа за пожеланията по новолуние.

новолунието или новата Луна е, когато Луната остава невидима за нас земните обитатели. когато се ражда отново. а с нея и ние имаме шанс да започнем отначало. да се свържем със светлината вътре в нас. да помогнем на съдбата си, като я уведомим по подходящ начин и в подходящо време за това, което желаем да ни се случи...

когато настъпи новолунието, имаме приблизително 8 часа време да напишем желанията си. това е най-мощният период за пожелаване. не че по-късно не можем. или по всяко друго време. прекаленото дефиниране не е на много добре.

и така. започваме. тишина. тишина. тя ни е нужна, за да се свържем със сърцето. да игнорираме какво казва ума, който често бива зависим от обстоятелствата. а сърцето, защото то не греши. когато се почувстваме готови, изпълнени с вяра кои са желанията ни, отваряме очи. и ги записваме. записваме ги на лист хартия. под формата на прости изречения. колкото по-точни, толкоз по-добре. и не повече от 10 желания. и не пожелаваме за другите. защото това е намеса, където не ни е работа. остава да сгънем листчето и да поблагодарим на Вселената за сбъдването на желанията ни.

когато аз приключа с изписването на желанията си. надрасквам датата върху листчето. и го прибирам старателно в една дървена кутия. и забравям за него. това е основно магическо правило. първо, силно пожелаваш нещо, а после забравяш за него. пише го по дебелите книги. желанията се сбъдват, когато не си нонстоп фокусиран върху тях, и позволиш на Вселената да ги изпълни по най-добрия за теб начин. разбира се, има и втори начин, който работи. когато толкоз много си се надявал, че вече си се отчаял. вдигнеш ли ръце от желанието, и то идва.

и тъй като това е много индивидуален процес. всеки си прави сам открития в него. за себе си, разбрах, че колкото по-лесно ми се вижда едно желание за изпълнение, толкоз по-бързо идва. понякога дори светкавично бързо. открих, че няма нужда да повтарям едни и същи желания при всяко новолуние. защото всеки път допълвам и допълвам към тях, и съвсем естествено те се бавят във времето. открих и колко е ценно да формулирам правилно желанията си, да са насочени към мен, и само към мен. а когато много, много искам да помогна и на другите, .. да напиша: искам да бъда канал за изцелението, за осъзнаването, за намирането .. на еди-си-кой. и пак всичко да опира до мен.

а от Roshavka (приятелка моя) се сдобих и с още едно откритие. щом едно желание пристигне в живота ми, да напиша благодарствено писмо и да го пъхна в дървената кутия. открих, че написаното благодаря носи много повече сила в себе си. и изпълва сърцето ми по необикновен начин.

и за край ще добавя само това : Вселената иска да сме щастливи.

Източник - http://www.jenite.net/2010/07/napojelavane-po-novolunie.html

9 месеца назад написах за на-пожелаване по новолуние. ритуал, който предприех в началото на миналата година и който все още изпълнявам при всяко новолуние или веднъж на 28 дни. след 15 на брой на-пожелавания, дойде време за кратка ревизия. какво изпробвах, кое работи, какво научих? все такива неща.

в началото пишех дълги, обстоятелствени пожелания в зависимост от знака, в който бе Луната. след това се опитах да ги съкратя и по възможност да не повтарям желания. простите желания свързани с всекидневия живот се изпълняваха лесно, но не беше така с другите. дълго-очакваните си оставаха (не)изпълнени. и смених тактиката за 3 на брой на-пожелавания пожелавах с по една дума. и хоп, разни неща се случиха, по уникален начин, далеч нямащ нищо общо с предполагаeмия сценарий в главата ми. ала една дума си е доста ограничително. отново се върнах на по-дългите пожелавания. а в началото на тази година съвсем смених тактиката. вместо искам това, искам онова, пожеланията ги пишех с благодаря за това, благодаря за онова. неща, които искам в живота си, но все още очаквам, ги формулирах като вече получени. първото желание изписано по новата методика се случи в рамките на 5 дни след пожелаването. по коректно ще е да напиша, започна да се случва и все още се случва. уникално бързо и лесно. другите го последваха. та, това е най-новото работещо при мен.

и тренинга си е тренинг. 1, свикнах да получавам, каквото съм си пожелала. 2, начинът на пожелаване стана част от начина ми на живот, и желания от всякакъв сорт се реализират на практика и без да се налага да бъдат изписани с молив върху лист. 3, доверието ме изпълни. желанията, които най-много подхождат на мен и пътя в живота ми, вярвам се случат по най-добрия начин и в най-добрия момент.

новолуния до края на 2011,
03 април, 17:33, неделя
03 май, 09:51, вторник
02 юни, 00:03, четвъртък
01 юли, 11:54, петък
30 юли, 21:40, събота
29 август, 06:05, понеделник
27 септември, 14:09, вторник
26 октомври, 22:56, сряда
25 ноември, 08:10, петък
24 декември, 20:06, събота

Източник - http://www.jenite.net/2011/03/update-pojelavane.html?utm_source=feedburner&utm_medium=email&utm_campaign=Feed%3Ajenite.net+%28jenite%29

« Последна редакция: Май 26, 2011, 06:41:41 от Lenny_Pld (With love) » Активен

Lenny_Pld ॐ (With love)
Админ
Маг
Неактивен Неактивен

« Отговор #2 -: Април 03, 2011, 01:47:10 »

Какво да си пожелаем на новолуние в овен? /по Жан Спилър/

С енергията на Овена се учим да откриваме своята уникална идентичност

Овенът управлява новото начало, действията, приповдигнатостта, новаторските подходи

* Искам с лекота да предизвиквам действия по отношение на…
    * Искам много енергия и жизненост.
    * Искам успешно ново начало в…
    * Искам с лекота да се освободя от всички страхове да бъде пръв.
    * Искам да предизвикам щастливо ново начало в отношенията ми с…

Аза, физическото тяло, оцеляването, инстинктите, напоритостта

* Искам с лекота да се освободя от навика си да губя границите на моята идентичност.
    * Искам с лекота да се освободя от навика си да се самоизоставям.
    * Искам с лекота да излъчвам светлина и радост  с физическото си присъствие.
    * Искам съзнателно да се приемам и да се движа по земята като едно красиво същество.
    * Искам с лекота да се обгръщам със само-внимание и да се обичам.
    * Искам с лекота да се съобразявам със себе си във всяка ситуация.

Невинност, честност,автентичност, импулсивност,прямота

* Искам с лекота да се държа по начин, по който да се вижда ясно кой съм и да ме уважават.
    * Искам с пълно самочувствие да бъда просто себе си.
    * Искам с лекота да бъда по-честен/на в отношенията си с..
    * Искам с лекота да бъда автентичен/на с другите и да им казвам какво чувствам по начин, по който те да не се засягат.
    * Искам с лекота да казвам правилните думи на другите, които отразяват истинското ми аз.

Независимост, разчитане на себе си, автономия, самодостатъчност

* Искам с лекота да приема лидерството в моя собствен живот.
    * Искам с  лекота да бъда щедър/ра и мил/а със себе си.
    * Искам да изпитам независимост в отношенията си с…
    * Искам с лекота да поемам по независими посоки в здравословен и конструктивен вид за мен.
    * Искам с лекота да вземам решения, които са в моя най-добър интерес.
    * Искам с лекота да следвам собствените си конструктивни инстинкти.

Саморазкрития, открития, поемане на риск, конкуренция

* Искам с лекота да поемам тези рискове, които водят до лично израстване и позитивно обновление.
    * Искам с лекота да се изпълня синергия да обследвам и откривам всеки ден.
    * Искам с лекота да се изпълня с радост от само-разкритията, които правя във всяка сфера на живота ми.
    * Искам с лекота да се състезавам и да печеля по начин, които не наранява мен или другите.
    * Искам да се свързвам с другите по начин, по който се събужда моето себе-откриване.

Воински дух, смелост, лидерство, сила, стабилност

* Искам смелостта да бъда себе си.
    * Искам изобилие от жизненост, здравословна енергия и смелост във всяка сфера на живота ми.
    * Искам със самочувствие да поема водачеството по отношение на…
    * Искам да бъда изпълнена със сила и стабилност по отношение на…

Егоизъм, суетност, импулсивност, която отблъсква другите, нетърпение

* Искам напълно да се освободя от егоизма си.
    * Искам напълно да се освободя от суетността и осъждането на другите.
    * Искам напълно да се освободя от неконструктивната агресия и яд.
    * Искам да се освободя напълно от нетърпението си.
    * Искам напълно да се освободя от самозащитния ми механизъм да не зачитам другите.

Овен управлява здравето в областите на лицето, главата, очите, акне, главоболия

* Искам пълно излекуване в областите, управлявани от Овен,…
    * Искам с лекота да разпозная и да започна да работя с правилните лечители по отношение на… и да възстановя здравето си до съвършенство.

Източник

И  още по-подробно  Smiley
« Последна редакция: Май 01, 2011, 11:32:21 от Lenny_Pld (With love) » Активен

Lenny_Pld ॐ (With love)
Админ
Маг
Неактивен Неактивен

« Отговор #3 -: Април 30, 2011, 11:59:25 »

Какво да си пожелаем при Новолуние в Телец

Когато Луната преминава през знака на Телец, всички ние ставаме малко като Телците.

Характерни за Телеца са практичност, издръжливост, желание да притежаваш нещо или някой, задълбочена оценка на текущите физически усещания.

През този период се стремим да направим нещо истинско, полезно, нещо което да ни донесе забележителен резултат, и сме готови да се ангажираме с това за неопределено време.

Ставаме по-прилежни и търпеливи. Ценим спокойствието и уюта и се опитваме да не забелязваме тези, които се опитват да ни разсейват.

Когато Луната е в Телец е добре да излезете сред природата, да бъдете със семейството си, да се насладите на вкусна храна, или просто да си почините у дома в уютни, обичайни условия.

При влажно и студено време се погрижете за врата и ушите си – обърнете им внимание.

Не се препоръчва: хирургична намеса в областта на гърлото, носа, ушите, врата, гръкляна, трахеите, челните синуси, щитовидната жлеза.

Делата, изискващи бърза реакция и съобразителност е по-добре да се отложат.

Луна без курс - 3 май 2011г. - 09:53 - 24:00  Evil

Луната е без курс, след последния си мажорен аспект в зодиакалния знак, в който се намира, и до излизането си от съответния знак е свободна от основни аспекти с планетите (Луната повече не си взаимодействува с нито една планета до края на пътя си в този знак). Свободният ход на Луната може да продължи от няколко секунди до 2-3 дни.

Според астрологията по време на Луна без курс, вниманието ни е насочено към последния аспект, задържани сме от вече изминали ситуации и сме принудени от влиянието на Луната да действаме несъответстващо на настоящия момент. В ежедневието сме разсеяни и неуверени в себе си. Някои хора твърдят, че за кратко изключват, потъвайки в мислите си, отдават се на мечти и губят сетивност към случващото се около тях.

При Луна без курс астролозите съветват да се проявява изключителна предпазливост. Препоръчителни са почивката в безопасна обстановка или рутинните задачи, свързани с добре познати дела. Не се препоръчват съдбоносни и отговорни решения, покупки на ценности или дълготрайни активи.

Поради разсеяността на човек в периода на Луна без курс, се препоръчва особено внимание и двойно обезопасяване при извършване на сложни манипулации или опасни, рискови действия.

Пишат, че е добре, предстоящи важни събития да се планират за времето час и половина преди навлизането във фаза Луна без курс.

Астролозите обръщат внимание и на положението на Луната в Зодиака. Ако напуска един от знаците на Близнаци, Скорпион или Козирог, действието й по време на свободния курс е изключително неблагоприятно, но ако излиза от Телец, Рак, Стрелец или Риби, то шансовете за успех на начинанията са малко по-вероятни.

http://lunaf.com/bulgarian/astrologia/lunata-v-zodiakalen-znak/telec/

« Последна редакция: Юни 18, 2012, 09:55:46 от Lenny_Pld ॐ (With love) » Активен

d@indi
Любопитстващ
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 7

« Отговор #4 -: Май 02, 2011, 12:32:44 »

Благодаря, Лени!

Активен
romuli
Вълшебник
Неактивен Неактивен

Публикации: 183

« Отговор #5 -: Май 27, 2011, 10:01:16 »

И аз да се включа тук с нещо преживяно. Преди няколко месеца за първи пет прочетох за този начин на писане на желание на новолуние. И м.февруари едва изчаках да дойде определеното време и писах какво искам и кое е най-голямото ми желание. И понеже беше около полунощ си легнах спокойна, че съм си задала желанието и ми остава само да чакам. Да, ама не    Няколко минути след като се бях поуспокоила и вече се готвех да заспивам завивката ми се повдигна и размърда. Усетих как нещо ляга върху мен с голяма сила, почти останах без дъх. Исках да извикам , но от гърлото ми не излезе нито звук . сякаш устата ми се беше парализирала. Опитах се да протегна ръка към нощната лапма, но и тя не се помръдваше. Но това не беше всичко - "нещото" се опита да проникне в мен. И тогава на ум започнах да повтарям - Махни се, махни се, Господи помогни ми. И нещото изчезна изведнъж - така както и дойде. Опитах се да си го обясня - дали защото желанието ми беше голямо, дали някъде нещо сгреших и аз не знам. Прочетох , че през м.март е било най-силното новолуние за годината , но повярвайте ми не посмях да направя отново нещо подобно. И сега понеже идва ново новолуние се чудя дали пак да не се пробвам, ама като не знам нещото да не ме посети пак. Какво е вашето обяснение, що за сила или дух беше това? Някакво послание от някого ли е ...  Благодаря ви, че имахте търпение и чакам вашите отговори.
Активен
Lenny_Pld ॐ (With love)
Админ
Маг
Неактивен Неактивен

« Отговор #6 -: Май 29, 2011, 02:49:13 »

НАЙ-МОЩНИЯ ПЕРИОД ПО ЖАН СПИЛЪР МОЖЕТЕ ДА ИЗЧИСЛИТЕ ТУК

Name and Contact - Име и форма за контакт (е-мейл)
First Name: Име   
Last Name: Фамилия   
E-mail:    Ел. поща

Birth Location - Място на раждане
City:      Напишете го на латиница Ако го няма включено, ще ви дадат след това да си избирете от падащото меню (понеже няма всички градове и села, да не говорим, че има и Коларовград, напишете най-близкия до родното ви място град)
State:      Щат - само за САЩ
Country:    страна - избира се от падащото меню

Birth Time - Дата и час на раждане (избират се от падащото меню)
Birth Date:      Month (месец) Day (ден) Year (година)
Birth Time:      Hour (час) Minute (минута)

If you do not know the time of birth, check this box and we will use a sunrise chart (Ако не знаете точния час, сложете тикче в това поле, автоматично се изчислява)

submit form - подайте формуляра - натиснете този бутон

2. След това се отваря нов прозорец и ви излиза въведената информация с 2 бутона

generate information - натиснете този, ако всичко е точно

edit information - натиснете този, ако има нужда от редакция

3. И след тази стъпка, ви излиза прозорче с информацията за най-мощния период (може да си го копирате за превод с гугъл-преводача, но и така се разбира)
« Последна редакция: Май 29, 2011, 03:04:03 от Lenny_Pld (With love) » Активен

romuli
Вълшебник
Неактивен Неактивен

« Отговор #7 -: Май 31, 2011, 07:24:13 »

Момичета, утре идва новолунието и ще пишем пожелания. Та по този въпрос моля да ме светнете по следното - трябва ли въпроса да е точно и конкретно зададен или да е по заобиколен начин, щото вече срещнах няколко противоречиви мнения и нещо се пообърках- например как да си пожелаем - Искам заплатата ми да се повиши в най-скоро време- така директно или по другия начин - На път съм в най-скоро време да ми се повиши заплатата защото го зеслужавам /или нещо подобно/. Съвета ми е много нужен за утре и затова предварително ви благодаря !
Активен
Lenny_Pld ॐ (With love)
Админ
Маг
Неактивен Неактивен

« Отговор #8 -: Май 31, 2011, 08:01:00 »

Момичета, утре идва новолунието и ще пишем пожелания. Та по този въпрос моля да ме светнете по следното - трябва ли въпроса да е точно и конкретно зададен или да е по заобиколен начин, щото вече срещнах няколко противоречиви мнения и нещо се пообърках- например как да си пожелаем - Искам заплатата ми да се повиши в най-скоро време- така директно или по другия начин - На път съм в най-скоро време да ми се повиши заплатата защото го зеслужавам /или нещо подобно/. Съвета ми е много нужен за утре и затова предварително ви благодаря !

ОТДЕЛИ ВНИМАНИЕ НА СОБСТВЕНО СИ ЖЕЛАНИЕ

Ако искате конкретен резултат трябва да сте сигурни във вибрациите, които излъчвате. Около всеки човек се образува вибрационен балон, в който се събират всички излъчени от него вибрации. Законът реагира само на това, което е ВЪТРЕ В НАШИЯ ВИБРАЦИОНЕН БАЛОН /ВИБРАЦИОННА МЕМРАНА/ Ако искате да задействате Закона, вие трябва да задържите желанието във вашия вибрационен балон.

ДВА ИЗПИТАНИ НАЧИНА ДА ПРЕДИЗВИКАТЕ ВИБРАЦИЯ, която ще захрани с допълнителна енергия вашето желание:

1.Изразявай се така, че КАЗАНОТО ОТ ТЕБ ДА ВДЪХВА ПОЗИТИВНИ УСЕЩАНИЯ.Потвърждението на желанието – винаги в сегашно време.
Ако изречението „Аз имам хубаво и стройно тяло” ви звучи нереалистично /когато заявяваш нещо, в което не си убеден, вече създаваш предпоставки за отрицателна вибрация , защото неискрените думи активират вътрешните ти съмнения/, преформулирайте го така: „АЗ СЪМ В ПРОЦЕС НА сдобиване на хубаво и стройно тяло” / „АЗ СЪМ НА ПЪТ ДА се сдобия с хубаво и стройно тяло „/
- това означава, че вие сте се включили активно в този процес;
- вашето изявление звучи вече по-правдиво, което означава, че;
- ще излъчите позитивна вибрация

Продължава...

Wink Вече споделих, че в моите карти формулировките  ”Искам да ...”, „Бих желала...”, "Искам да имам възможност да..." - ми реализират желанието на етап получаване на възможност за нещото, но не самото нещо - така че, сами преценете при вас дали работят  Shocked

Най-добре е ти сама да стигнеш до извода кои формулировки работят при теб. Направи  едни желания в един вид,  други - по различен начин и после ще видиш резултата.

И, най-вече.... СЛУШАЙ ИНТУИЦИЯТА СИ, ТЯ НЯМА ДА ТЕ ПОДВЕДЕ!
« Последна редакция: Май 31, 2011, 08:06:13 от Lenny_Pld (With love) » Активен

romuli
Вълшебник
Неактивен Неактивен

« Отговор #9 -: Май 31, 2011, 09:47:30 »

Благодаря Lenny !  И аз попаднах не нещо което мисля напълно съвпада с това което ти предлагаш. .
-Как точно искам? Запомнете, че получаваме буквално това, което казваме. Ако кажем „аз искам…” получаваме състояние на искане. Ако кажем „имам нужда от…”, получаваме състояние на нужда. Ако „очакваме” нещо получаваме състояние на очакване. Далеч по-добре е да кажем „Аз съм” или „Аз имам”. Формулата „Аз съм…”, произнасянето на желания в сегашно време, първо лице, ед. ч., сякаш вече са факт, има почти магически ефект
Само дето аз лично имам все още проблеми с вярата, а тя е основното което ни помага при изпълненията на желанията.

Ама с практика и това ще стане надявам се. Хубава вечер от мен !
Активен
Sweta
Модeратор
Маг
Неактивен Неактивен

Публикации: 2850

Аз съм слънце, смях и радост, аз съм светлина!

« Отговор #10 -: Май 31, 2011, 10:27:24 »

Моята "формула"е БЛАГОДАРЯ,ЧЕ съм............;БЛАГОДАРЯ,ЧЕ имам........;

БЛАГОДАРЯ е много мощна дума,а и така го чувствам.

Успех на всички с желанията!
Активен

МОЯТ СВЯТ СЕ ГРИЖИ ЗА МЕН! ПОДКРЕПЯ МЕ И МЕ ЗАЩИТАВА! БЛАГОДАРЯ! БЛАГОДАРЯ! БЛАГОДАРЯ!
Lenny_Pld ॐ (With love)
Админ
Маг
Неактивен Неактивен

« Отговор #11 -: Юни 01, 2011, 10:33:18 »

Какво да си пожелаем при Новолуние в Близнаци

Иска ми се да публикувам тема, която написах преди повече от година за "Сянката", защото новолунието в двойствения знак Близнаци ще повдигне темата за нашата светла и тъмна (неосъзната) страна от психиката. Като че ли този знак най-добре илюстрира двойствеността на човешката ни психика, борбата между различните аспекти и градивни елементи от собствената ни природа. Това новолуние може да ни помогне да се докоснем до по-дълбоките нива на природата ни и да извадим на светло истинското и автентичното ни Аз

Сянката - или другото ни АЗ

Всеки човек притежава своя светла (осъзната) и тъмна и тайнствена (подсъзнателна страна от природата си. Сянката е метафора на онази неизследвана и непозната страна, за която дори Аза не подозира. Но нейната енергия и капризи са толкова силни и натрапчиви, че харесваме ли или не непрекъснато се сблъскваме с тях. Всяко нещо има своята обратна страна и човешкото съзнание не е изключение от това. Тази полярност съществува навсякъде в природата и във Вселената. Сянката олицетворява всичко онова, което не влиза в съзнателната система на Аза, не е част от онова, което възприемаме за себе си. Но това не намалява енергията на този феномен. ..."Сянката е онова, което бихте могли да бъдете, ако бяхте родени от другата страна на бариерата..." - пише Джоузеф Камбъл.

Сянката е съд, в който наливаме всички онези желания и идеи, които потискаме и повече нямаме съзнателна връзка с тях. А защо ги потискаме? поради различни обстоятелства - семейна среда и модели, културна или религиозна среда, които имат своите изисквания към нас. Но като цяло са обществените модели, норми и очаквания, които имат за нас. Тогава едно по-едно желанията и копнежите биват натъпквани под килима, за да можем да бъдем приети в общността.

Сянката обаче е онзи жизнено важен фактор, който изпраща в живота ни различни събития или хора, с които сме обвързани с невидима корда и колкото по-потисната е Сянката, толкова повече ще е натиска на тези събития и хора.
Защото ние не забелязваме това, което крие Сянката, напротив в реалния си живот го отблъскваме с такава ярост и ненавист, че се фанатизираме. Но защо все се сблъскваме с нещата, които не харесваме и не понасяме?!

Няма приказка или мит, в който да не е описана Сянката, просто трябва да я разпознаем и интерпретираме. Азът е героят, а сянката е дракона, с който героя трябва да се пребори, това е битката на Люк Скайлокър с лорд дарт Вейдър, защото почти през целия си живот водим тази изначална битка с част от собствената си природа. Колкото сме по-ожесточени в тази борба и неприемаме съществуването на Сянката, толкова повече тя набира застрашителна и разрушителна сила.
Когато обаче се обърнем лице в лице с нея и приемем нейните условия и изисквания, а тя всъщност иска единствено да бъде призната, че съществува, е тогава вече сме победители - отсекли сме главата на дракона.От този момент нататък вече сме нова и по-осъзната личност, Азът ни вече е по-зрял и мъдър. След тази битка вече контролираме събитията и хората, които влизат в живота ни.

Как да разпознаем собствената си Сянка?

Просто си мислете за хората, които не харесвате и които отключват отрицателни емоции у вас, или пък има и обратна страна - погледнете онези, на които се възхищавате. И едните и другите съответстват на онази личност, която бихте могли да бъдете! Е това е причината, поради която харесваме или не определени хора.

А проблемът не е в хората, а в техните качества и модели, това е което ни отблъсква или привлича към тях. Те стават като чисто езеро, в което виждаме собствения си, но изкривен образ. В сянката се крият най-примитивните ни и разрушителни качества, но и най-големия ни потенциал, затова обикновено на входа на пещерата със скритото съкровище стои ламята или триглавия дракон, с когото трябва да влезем в открита схватка за да заслужим съкровището - а то е метафора на скритият ни потенциал или талант. А какво се крие във вашата Сянка?!

Източник - http://www.facebook.com/pages/%D0%90%D1%81%D1%82%D1%80%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%83%D0%B4%D0%B8%D0%BE/336220218511
« Последна редакция: Юни 18, 2012, 09:56:15 от Lenny_Pld ॐ (With love) » Активен

Lenny_Pld ॐ (With love)
Админ
Маг
Неактивен Неактивен

« Отговор #12 -: Юли 01, 2011, 11:22:52 »

Какво да си пожелаем при Новолуние в Рак

Новолунието в знака Рак ще ни подтикне да се оттеглим за малко от външния свят и да се потопим в тесния кръг на близки и любими хора. През този период ще бъдем много по - сензитивни, чувствени и емоционални. Като малките деца ще търсим подкрепата и любовта на близките до нас хора. Не е изключени самите ние да изпитаме потребността да се погрижим или да подадем ръка. Емоционалното ни състояние, чувствата и всичко, което сме прикривали досега, може да се излее като водопад, провокирани от нуждата да намерим съчувствие и емоционална подкрепа, но без страха, че ще изглеждаме беззащитни или слаби. Ракът е знака на миналото, на носталгията по онези прекрасни времена, когато сме се чувствали волни като птици, без каквито и да е ангажименти към света. Носталгията и тъгата нерядко съпровождат този транзит, с желанието отново да се върнем там, където сме били истински щастливи. Но Ракът ще ни научи, че може да бъдем щастливи и сега. Достатъчно е да разкрием и споделим истинските си чувства, реалните си потребности, съкровените си мечти. И изведнъж ще се озовем пред вратите на Рая, защото само когато сме истински и автентични, само когато свалим маските на силни и самодостатъчни хора, когато излезем от фалшивите и обществено значими роли, ще изпитаме радостта на собственото си и неповторимо Аз. Този транзит ще ни помогне да се вслушаме във вътрешния си глас, да чуем плачът или смехът на детето у нас. Интуицията и вътрешния ни глас ще саботират разумните и логични аргументи и е добре наистина да се вслушаме в тях. Всяко решение, взето на този транзит, е решение на сърцето, не на ума.

АСТРОСТУДИО

« Последна редакция: Юни 18, 2012, 09:56:37 от Lenny_Pld ॐ (With love) » Активен

Петяя
Любопитстващ
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 4

Моята радост да получавам, Моята радост да давам

« Отговор #13 -: Юли 04, 2011, 09:23:07 »

Здравейте мили момичета!

Прочетох всичко за писането на желания по време на новолуние и по време на най-мощния период, но нещо се обърках. Двете изречения по-долу не ги разбирам. Кои са мощните дни? Кой период се има предвид?

• НЕ ПИШЕТЕ повече от 10 желания на всеки мощен ден. ИЗЧИСЛЕТЕ НАЙ-МОЩНИЯ СИ ПЕРИОД в сайта на Жан Спилър

• ЗАПИШЕТЕ повече от 1 желание на всеки мощен ден. ИЗЧИСЛЕТЕ НАЙ-МОЩНИЯ СИ ПЕРИОД в сайта на Жан Спилър

Относно най-мощния период, разбрах, че може да се пише всеки ден желания или греша? Изчислих,че моят мощен период е от 22 юни до 22 юли.

Благодаря предварително и хубава вечер.   :
Активен

Влюбеният мъж ще замени целият свят за едно сърце. Влюбената жена за едно сърце ще промени целия свят.
Starlight
Модeратор
Маг
Неактивен Неактивен

Публикации: 1022

« Отговор #14 -: Юли 04, 2011, 10:05:25 »

Аз го разбирам не по-малко от 1, но не повече от 10 за ден - т.е. за 30 дни минимум 30*1= 30 желания и максимум 30*10=300 желания за целия мощен период. Аз моите ги написах наведнъж, не всеки ден по едно. Успех, Петя huh2
Активен

[/url]
Страници: [1] 2 3 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

Loading