Април 16, 2014, 10:38:01 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:
  WebKBD
  Начало   Forum   Помощ Вход Регистрация  
Tweet
Страници: 1 ... 775 776 [777] 778 779 ... 998   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ОБЩА ТЕМА - за всичко, което искаме да питаме, разкажем или споделим  (Прочетена 1579374 пъти)
Stasi74, Snow White, pepe, Shiny, Baby (+ 2 Скрит(и)) и 16 Гости преглежда(т) тази тема.
Хърмаяни
Хари Потър
Неактивен Неактивен

Публикации: 577

Може да съм солета ,но се бия като цяло пакетче!

« Отговор #11640 -: Юни 01, 2013, 10:46:29 »

Честит праззник !Бъдете безгрижни,щастливи и щури !ЦУН!
Активен

pavliniki
Хари Потър
Активен Активен

Публикации: 703

« Отговор #11641 -: Юни 01, 2013, 11:05:36 »

Ей прекрасни ,днес е 1 юни!!!!

ПОДАРЪК ЗА ТЕБ

Подарявам ти Радост, Любов и Мечти!
Подарявам ти своето цвете...
Нека Щастие вечно в теб да звъни,
а Живота - рисувай го цветен!
И Усмивки ти пращам от мен за Добро,
приеми ги... Раздавай ги после.
Нека все те обливат като дъжд из ведро,
ще поникнат и цветенца рòсни.
После лудо танцувай, живей и мечтай,
смело себе си в страст изразявай!
Стъпвай само напред. И твори, и дерзай!
Ако паднеш, ти винаги ставай!!!
И когато е трудно, не се колебай,
потърси ме, до тебе заставам!
Твой приятел ще бъда в живота до край.
Виж ме - тук съм. Ръка ти подавам!

Десислава Церовска.

Нека детското в душите ни ,толкова чисто,наивно и пълно с любов да пребъде!!!!

Нека децата и внуците ни бъдат щастливи!!!!

Прекрасен ден и щастлив изпълнен с много късмет месец!!!
Целувки!!!!
Активен

Не режете крилата на една жена, защото тя може да яхне метла!
slaveto
Вълшебник
Неактивен Неактивен

Публикации: 260

« Отговор #11642 -: Юни 01, 2013, 11:08:32 »

АМИН!!!  _ (67)
Активен

Lady_In_Red
Хари Потър
Неактивен Неактивен

Публикации: 447

Допускам всичко желано в живота си!

« Отговор #11643 -: Юни 01, 2013, 11:32:37 »

Честит празник на всички малки и пораснали деца! Нека всички се радваме на малките неща в живота и да гледаме на него с любопитния и непредубеден поглед на децата!
Активен

Един император извикал мъдреците си и им казал да му изработят пръстен, на който да гравират надпис, който да му помага в трудните моменти и да му напомня в добрите за тяхната преходност.

Дълго умували мъдреците и когато накрая красивият пръстен бил готов, на него пишело: „И това ще мине“.
poli26
Маг
Неактивен Неактивен

Публикации: 1658

ВСИЧКО В МОЯ СВЯТ Е НАРЕД!

« Отговор #11644 -: Юни 01, 2013, 02:30:51 »

<a href="http://www.youtube.com/v/45zyrRKi34I" target="_blank">http://www.youtube.com/v/45zyrRKi34I</a>

Честит 1 юни!  
Активен
Etere_
Модeратор
Маг
Неактивен Неактивен

Публикации: 1661

« Отговор #11645 -: Юни 01, 2013, 02:47:07 »

Поли, съжалявам, че се е получило така с теб. Но ти си млад човек, постарай се бързо да ти мине това гневно състояние и се вземай в ръце.
Пожелавам ти в най-скоро време започнеш нова работа. Успех и кураж!
Активен

Карма = Психологичен обрат
Рейкитерапия = Биоенерготерапия
Най-силната енергийна защита е в постите
Morena
Вълшебник
Неактивен Неактивен

Публикации: 222

« Отговор #11646 -: Юни 01, 2013, 02:56:57 »

Честит праззник !Бъдете безгрижни,щастливи и щури !ЦУН!
Като го видях и останах без дъх.  Huh? Huh? Huh? Любимият ми цвят и любимият ми десерт, безценно. 
Активен
vulshebnitsa
Хари Потър
Неактивен Неактивен

Публикации: 871

Главата не е тиква, а вълшебна каляска.

« Отговор #11647 -: Юни 01, 2013, 03:29:39 »

Привет, чудотворци!
Честит празник на всички деца! Живейте по детски и се наслаждавайте!
Днес моя празник започна с думите на децата:
"Днес имаме празник и ще правиш само каквото ние искаме!" Cheesy
Ей така да я докарате, ама всеки ден ви го пожелавам! Grin
Добре, че мога да измислям приспивни песни Cheesy
Хърмаяни, благодаря за сладоледа! Чудесен е, обаче аз днес изкупих всички видове...вече се облизвам за коктейлче , сервирано в безбрежно синя тишина! Cheesy

Деца, моля ви, проявете малко милост към родителите си днес! Grin Защото ще дойде...Денят на майката! Cheesy
 _ (63)
Активен

Играй карнавала в твоята роля,
облечена в твоята истина.
И слушай сърцето си - твоята воля.
Всичко друго… за друг е измислено.
katrin
Хари Потър
Активен Активен

Публикации: 360

« Отговор #11648 -: Юни 01, 2013, 04:16:16 »

Привет вълшебници
Честит празник на всички деца и на всички големи, които продължават да носят детското в себе си! _ (106)

Време на активност: 7 дни, 7 минути. пиша на 777 страница, много седмици , много нещо
Активен

http://dreamland-bg.com/Themes/default/images/luck/jdv1321406247l.gif

<a href="http://www.changeyourlifespells.com/attraction.php" title="Free Attraction Spell" name="Free Attraction Spell">Free Attraction Spell" title="Free Attraction Spell
Free Attraction Spell[/url]
poli26
Маг
Неактивен Неактивен

Публикации: 1658

ВСИЧКО В МОЯ СВЯТ Е НАРЕД!

« Отговор #11649 -: Юни 01, 2013, 05:23:09 »

Поли, съжалявам, че се е получило така с теб. Но ти си млад човек, постарай се бързо да ти мине това гневно състояние и се вземай в ръце.
Пожелавам ти в най-скоро време започнеш нова работа. Успех и кураж!

съвсем не съм гневна.
Активен
*rainbow*
Хари Потър
Неактивен Неактивен

Публикации: 568

« Отговор #11650 -: Юни 01, 2013, 05:49:20 »

ПРИВЕТ, ПРЕКРАСНИ!!!

Честит празник на всички малки, големи и още по-големи деца! На всички запазили детското в себе си!
Да са живи и здрави дечицата ни! И Господ да ги закриля!

Нещо, което много ми хареса:

"Постарай се детето в теб никога да не се срамува от възрастния, който си станал."
Алекс Ровира

И още нещо, в унисон с мислите ми напоследък:

А това е по повод мечтите, които се превръщат в реалност

Поли, пожелавам ти най-прекрасната работа да те намери още тази седмица!! 
А след това да повлечеш крак за другите, които искат промяна. 

Пък аз искам да напомня на ноивя месец ЮНИ това, че днес ми беше мнооого студено:

С пожелание за Лека и Приятна вечер от мен!!

ОБИЧАМ ВИИИ!!!
Активен

Всички мои мечти се сбъдват! 
Всички мои желания се изпълняват!   
Всички мои потребности се удовлетворяват! 
Очаквам най-доброто и го получавам точно сега! 
 _ (42)
CHMATA
Вълшебник
Активен Активен

Публикации: 149

« Отговор #11651 -: Юни 01, 2013, 06:31:16 »

Весел празник на всички празнуващи - деца и родители     . Аз с едно питане: има ли някой отношения или мнение относно
Кръстьо Ангелов - духовен учител и лечител от с. Срем. Участвал е в много телевиюионни предавания, аз прочетох нещо за него, но ме интересува и вашето мнение.

ssm5       на всички през почивните дни.
Активен
vivaldii
Модeратор
Маг
Неактивен Неактивен

Публикации: 5375

ЖИВОТЪТ МЕ ОБИЧА ОБИЧАМ ГО И АЗ !!!

« Отговор #11652 -: Юни 01, 2013, 06:59:25 »

Кръстьо Ангелов - духовен учител и лечител от с. Срем. Участвал е в много телевиюионни предавания, аз прочетох нещо за него, но ме интересува и вашето мнение.

Той постояно ни навира неговият Бог в лицето , няма лошо само че човека си е мюсюлманин и гледа колкото може повече хора да вкара в неговата религия  - проповядва да си изхвърлим иконите , да не носим кръстове - въпреки , че и мюсюлманите имат Исус и Богородица ..... никога няма да го чуеш да казва да се молим на тях    и никога няма да го чуеш да каже за някой друг "духовен учител" нещо добро .  Cheesy  Не знаех че Алах го е избрал да раздава правосъдие и да съди хората - ама явно той е убеден , че това е неговата мисия 
http://www.flagman.bg/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/26073/%D0%A4%D0%B5%D0%BD%D0%BE%D0%BC%D0%B5%D0%BD-%D0%90%D0%BB%D0%BB%D0%B0%D1%85-%D0%B2%D0%BB%D0%B5%D0%B7%D0%B5-%D0%B2-%D1%87%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%BE-%D0%B1%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%BE-%D1%81%D0%B5%D0%BB%D0%BE-500-%D1%8F%D0%B4%D0%B0%D1%82-%D0%BF%D0%B8%D1%8F%D1%82-%D0%B8-%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%BF%D0%B0%D1%82-%D1%85%D0%BE%D1%80%D0%BE-%D0%B2-%D0%BD%D0%B5%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D1%87%D0%B5%D1%81%D1%82
Активен

Rosi
Начинаещ чародей
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 86

« Отговор #11653 -: Юни 01, 2013, 09:44:07 »

Здравейте момичета! Честит празник!  ssm4
Тези дни прочетох книгата "Енергийната матрица" на Ричард Бартлет и съм силно впечатлена,но нещо не успях да схвана техниката както трябва. Тъй като до момента тук винаги съм откривала  всичко което ме е интересувало и този път доста се порових, но не открих нищо. Та въпроса ми е: Има ли някой, който да е чел книгата и да е наясно как точно работи Енергийната матрица?
Активен

vulshebnitsa
Хари Потър
Неактивен Неактивен

Публикации: 871

Главата не е тиква, а вълшебна каляска.

« Отговор #11654 -: Юни 01, 2013, 11:29:58 »

Здравейте момичета! Честит празник!  ssm4
Тези дни прочетох книгата "Енергийната матрица" на Ричард Бартлет и съм силно впечатлена,но нещо не успях да схвана техниката както трябва. Тъй като до момента тук винаги съм откривала  всичко което ме е интересувало и този път доста се порових, но не открих нищо. Та въпроса ми е: Има ли някой, който да е чел книгата и да е наясно как точно работи Енергийната матрица?

Здравей! Знам как работи, но не знам дали имам право да преподавам... Разбрах , след като два месеца четох книгата, ама четох, четох, спах с нея даже. След два месеца имах пробив.Но първия ми случай, когато получих просветление как точно работи не беше за нещо свързано с лечение. По метода на Ричард намирам предмети, със 100 процентова успеваемост. Пробвах и за друг човек, ама ме достраша след припадането, защото той припадна.  Ричард правел семинари в Германия. Вчера попаднах на една жена в друг сайт, която е посетила три-четири негови семинара в Германия. Имала право даже да практикува. Ще я помоля да напише нещо тук.
Продължавам да се чудя дали Франк Кингслоу, който е нарекъл неговия метод квантова синхронизация и Ричард не правят едно и също. Обаче още се колебая. Тук има писано за Квантовата Синхроницзация и има хора, които я практикуват. Прочети тук за КС, ако искаш. А мисля, че Магьосница я практикува. Ако бъркам, моля за извинение.

CHMATA, какъв учител, какъв лечител е тоз Кръстьо?! То работата мирише на пари от баира, както се казва. Пък и стига с тез богоизбрани. Всеки сам може да се лекува.
Тези от остров Бали не са нито християни, нито мюсюлмани, правят безкръвни операции с голи ръце за минути някакви си. Има около 300 българи, които са присъствали, вкл. лекар-неврохирург. Гледах интервю с него. И защо трябва да си сменяш името на бога ,в който вярваш за да се излекуваш?!

ssm5
Активен

Играй карнавала в твоята роля,
облечена в твоята истина.
И слушай сърцето си - твоята воля.
Всичко друго… за друг е измислено.
Страници: 1 ... 775 776 [777] 778 779 ... 998   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

Loading