Април 17, 2014, 04:04:45 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:
  WebKBD
  Начало   Forum   Помощ Вход Регистрация  
Tweet
Страници: 1 ... 908 909 [910] 911 912 ... 999   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ОБЩА ТЕМА - за всичко, което искаме да питаме, разкажем или споделим  (Прочетена 1580227 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
believe372
Начинаещ чародей
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 24

« Отговор #13635 -: Януари 06, 2014, 01:01:37 »

Първо честит празник с пожелания за много, много сбъднати мечти и желания.  Искрено се радвам, че ви намерих в един особено труден период за мен и признавам си погледнах по-широко към света чрез вас. Особено големи благодарности на vivaldii, защото отговори на глупавичките ми въпроси и беше първата крачка за мен към по-силна вяра.  Искам да ви попитам също няколко глупавички въпроса 1. Има ли значение колко е голям картона или листа хартия за направата на карта на желанията? 2. Задължително ли е да слагам рамка?  3. Както са подредени самите сектори позволено ли е в един сектор да има няколко картинки повече от 3-4 например? 4. Къде мога да видя примерно при новолуние в козирог и други зодии какво мога да си пожелая? 5.  (най-глупавия от всички може би) Правили ли сте пожелания за отношения със съпруг/приятел(ка)/майка/баща и сбъдвали ли са се? 6. На кои празници небето се отваря за пожелания освен Коледа и Великден?
Надявам се да не съм прекалила  Cheesy
Послепис: Туко-що събрах смелост да напиша първият си пост. 
Приятен ден, вълшебници. 
Активен

Усмивката - най-хубавият аксесоар, Смехът - най-доброто лекарство, Щастието - най-ценното нещо.
moon_love
Хари Потър
Неактивен Неактивен

Публикации: 478

« Отговор #13636 -: Януари 06, 2014, 02:36:59 »

Честит празник на всички именници !! Бъдете живи и здрави

Имаше една нова тема преди няколко дни, в която беше публикуван хороскоп за 2014 , а годината се свързваше с феникса. Можете ли да ме ориентирате къде е, че не мога да я намеря 
Активен

Давай на света това, от което ти самият имаш нужда и светът ще ти го даде 
vanichka75
Вълшебник
Неактивен Неактивен

Публикации: 106

Привличам здраве, пари и късмет! Да бъде!

« Отговор #13637 -: Януари 06, 2014, 02:57:23 »

Честит празник на всички именници!
Носете си името с много здраве и късмет!
 _ (64)
Активен

Колкото повече, толкова повече!
Всичко в моят жълт свят се нарежда по най-добрия начин за мен!
Обичам всички......,  най-много Илиан и Ботев Пловдив!
poli26
Маг
Неактивен Неактивен

Публикации: 1661

ВСИЧКО В МОЯ СВЯТ Е НАРЕД!

« Отговор #13638 -: Януари 06, 2014, 03:22:35 »

Първо честит празник с пожелания за много, много сбъднати мечти и желания.  Искрено се радвам, че ви намерих в един особено труден период за мен и признавам си погледнах по-широко към света чрез вас. Особено големи благодарности на vivaldii, защото отговори на глупавичките ми въпроси и беше първата крачка за мен към по-силна вяра.  Искам да ви попитам също няколко глупавички въпроса 1. Има ли значение колко е голям картона или листа хартия за направата на карта на желанията? 2. Задължително ли е да слагам рамка?  3. Както са подредени самите сектори позволено ли е в един сектор да има няколко картинки повече от 3-4 например? 4. Къде мога да видя примерно при новолуние в козирог и други зодии какво мога да си пожелая? 5.  (най-глупавия от всички може би) Правили ли сте пожелания за отношения със съпруг/приятел(ка)/майка/баща и сбъдвали ли са се? 6. На кои празници небето се отваря за пожелания освен Коледа и Великден?
Надявам се да не съм прекалила  Cheesy
Приятен ден, вълшебници. 

Хайде честит ти първи пост. Отдолу на форума има търсачка. Пишеш, в случая, карта на желания или желания по Новолуние, и ти излиза темата. На първа страница на всяка тема има всичко. Успех. Небето се "отваря" на Бъдни вечер, на Богоявление и Великден. Иначе има светци, на които можеш да се молиш. Отгоре са календарът на Вивалди и темата за коментари. Успех
Активен
vivaldii
Модeратор
Маг
Неактивен Неактивен

Публикации: 5376

ЖИВОТЪТ МЕ ОБИЧА ОБИЧАМ ГО И АЗ !!!

« Отговор #13639 -: Януари 06, 2014, 08:07:20 »

vivaldi  - http://www.docspal.com/ пробвай от тук.
thankyou _ (63)
Активен

Мила
Админ
Маг
Неактивен Неактивен

Публикации: 6672

« Отговор #13640 -: Януари 07, 2014, 01:57:05 »

Здравейте, феи и вълшебници. Нещо не успявам да стигна до тази тема напоследък, или времето ми недостига или пиша в други теми... Какви хубави неща сте написали - на човек душата му си почива... Любов, тая картинка за прекрасен ден е направо магична! Къдеее ги намираш такива, направо ме изумяваш!

Тоя цитат на Джо Витале ме намери точно навреме... Има една мисъл, която много харесах преди време, от Естер Хикс (или от Абрахам, не зная), по памет и с мои думи - "Когато срещна някого през своя ден, ако мога да го накарам да се почувства по-добре, (да го възвися, издигна) ще общувам с него, ако не мога - няма. Но никога няма да го "смачкам". Замислих се, че понякога хората се чувстват така след нещо, което сме казали по невнимание или когато сме били ядосани и не сме го мислили наистина... Трудничка е тая задача. Съзнателно - сигурна съм, че всички в тоя форум ще се съгласят, че е хубаво да правят така (не всички хора по света, но поне в тоя форум), но не знам колко от нас ще могат с ръка на сърцето да кажат - аз винаги правя така! Аз ... не мога да си кривя душата. Имам и моменти, в които хората се обиждат от това, което казвам. Извинявам се понякога, друг път се ядосвам, че съм се обидила, реагирала може би по-остро, пошегувала се може би неудачно - след това се ядосвам, че продължавам да мисля за същото... и така. Онзи ден само с ТЕС се отървах от подобни чувства - Бог да благослови тоя, дето беше пуснал линк към предаването на Гала, та прясно-прясно ми дойде...

devil_kin, и аз благодаря за сайта за конвертиране на файлове.  ssm5

Първо честит празник с пожелания за много, много сбъднати мечти и желания.   Искрено се радвам, че ви намерих в един особено труден период за мен и признавам си погледнах по-широко към света чрез вас. Особено големи благодарности на vivaldii, защото отговори на глупавичките ми въпроси и беше първата крачка за мен към по-силна вяра.   Искам да ви попитам също няколко глупавички въпроса 1. Има ли значение колко е голям картона или листа хартия за направата на карта на желанията? 2. Задължително ли е да слагам рамка?  3. Както са подредени самите сектори позволено ли е в един сектор да има няколко картинки повече от 3-4 например? 4. Къде мога да видя примерно при новолуние в козирог и други зодии какво мога да си пожелая? 5.  (най-глупавия от всички може би) Правили ли сте пожелания за отношения със съпруг/приятел(ка)/майка/баща и сбъдвали ли са се? 6. На кои празници небето се отваря за пожелания освен Коледа и Великден?
Надявам се да не съм прекалила  Cheesy
Приятен ден, вълшебници.  

Добре дошла и честит празник, макар че аз тотално омотах датите   Благодаря за хубавите думи и пожелания!

Сега на въпросите ти:

1. Големината на листа или картона няма никакво значение. Може да се правят и онлайн - в темата за това има два сайта.
2. Абсолютно не е задължително да се слага каквато и да било рамка. Действай по фантазия.
3. Аз често слагам повече от една картинка в сектор. От друга страна, някои смятат, че е добре човек да си избере 2-3 желания и да си мисли и да си се фокусира върху тях, а останалите да ги остави за след тези. Въпрос на енергия, според мен. Направи го, както смяташ за правилно и се ориентирай по резултатите!
4. ВИнаги можеш да си пожелаваш каквото искаш, независимо от вида на новолунието. Поли ти е отговорила как да намериш тема, която си видяла и си я загубила - с търсачката, гугълската, най-отдолу на страницата.
5. Аз съм правила пожелания да ми се подобрят отношения с роднина ( с когото имахме недоразумение) - нещата се оправиха. Но и той е искал да се оправят, после ми каза.
6. Виж Календара - има линк най-отгоре на форума - там с червено са отбелязани главните празници, и винаги преди тях в полунощ, небето се отваря за 1 минута. Преди големите празници - за по-дълго. Следи коментарната тема, Вивалди обикновено напомня - или друг.

Успех!
Активен

scarletohara
Маг
Неактивен Неактивен

Публикации: 1105

АЗ ПРЕХВЪРЛЯМ ВСИЧКИ СВОИ ГРИЖИ НА ХРИСТОС В МЕН

« Отговор #13641 -: Януари 07, 2014, 12:16:02 »

Здравейте, ЧНГ, за много години!
Да е честита и благодатна 2014 година за всички!!

Нова година - нов късмет и с много любов в сърцата да продължим напред!! :
1-то късметче казва: 

Хаха, и от баницата само прекрасни късмети имам 
Активен

Morena
Вълшебник
Неактивен Неактивен

Публикации: 222

« Отговор #13642 -: Януари 07, 2014, 09:39:08 »

Къде мога да видя примерно при новолуние в козирог и други зодии какво мога да си пожелая?
http://dreamland-bg.com/index.php?topic=100.0  Smiley
Активен
believe372
Начинаещ чародей
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 24

« Отговор #13643 -: Януари 08, 2014, 02:03:56 »

Здравейте, феи и вълшебници. Нещо не успявам да стигна до тази тема напоследък, или времето ми недостига или пиша в други теми... Какви хубави неща сте написали - на човек душата му си почива... Любов, тая картинка за прекрасен ден е направо магична! Къдеее ги намираш такива, направо ме изумяваш!

Тоя цитат на Джо Витале ме намери точно навреме... Има една мисъл, която много харесах преди време, от Естер Хикс (или от Абрахам, не зная), по памет и с мои думи - "Когато срещна някого през своя ден, ако мога да го накарам да се почувства по-добре, (да го възвися, издигна) ще общувам с него, ако не мога - няма. Но никога няма да го "смачкам". Замислих се, че понякога хората се чувстват така след нещо, което сме казали по невнимание или когато сме били ядосани и не сме го мислили наистина... Трудничка е тая задача. Съзнателно - сигурна съм, че всички в тоя форум ще се съгласят, че е хубаво да правят така (не всички хора по света, но поне в тоя форум), но не знам колко от нас ще могат с ръка на сърцето да кажат - аз винаги правя така! Аз ... не мога да си кривя душата. Имам и моменти, в които хората се обиждат от това, което казвам. Извинявам се понякога, друг път се ядосвам, че съм се обидила, реагирала може би по-остро, пошегувала се може би неудачно - след това се ядосвам, че продължавам да мисля за същото... и така. Онзи ден само с ТЕС се отървах от подобни чувства - Бог да благослови тоя, дето беше пуснал линк към предаването на Гала, та прясно-прясно ми дойде...

devil_kin, и аз благодаря за сайта за конвертиране на файлове.  ssm5

Първо честит празник с пожелания за много, много сбъднати мечти и желания.   Искрено се радвам, че ви намерих в един особено труден период за мен и признавам си погледнах по-широко към света чрез вас. Особено големи благодарности на vivaldii, защото отговори на глупавичките ми въпроси и беше първата крачка за мен към по-силна вяра.   Искам да ви попитам също няколко глупавички въпроса 1. Има ли значение колко е голям картона или листа хартия за направата на карта на желанията? 2. Задължително ли е да слагам рамка?  3. Както са подредени самите сектори позволено ли е в един сектор да има няколко картинки повече от 3-4 например? 4. Къде мога да видя примерно при новолуние в козирог и други зодии какво мога да си пожелая? 5.  (най-глупавия от всички може би) Правили ли сте пожелания за отношения със съпруг/приятел(ка)/майка/баща и сбъдвали ли са се? 6. На кои празници небето се отваря за пожелания освен Коледа и Великден?
Надявам се да не съм прекалила  Cheesy
Приятен ден, вълшебници.  

Добре дошла и честит празник, макар че аз тотално омотах датите   Благодаря за хубавите думи и пожелания!

Сега на въпросите ти:

1. Големината на листа или картона няма никакво значение. Може да се правят и онлайн - в темата за това има два сайта.
2. Абсолютно не е задължително да се слага каквато и да било рамка. Действай по фантазия.
3. Аз често слагам повече от една картинка в сектор. От друга страна, някои смятат, че е добре човек да си избере 2-3 желания и да си мисли и да си се фокусира върху тях, а останалите да ги остави за след тези. Въпрос на енергия, според мен. Направи го, както смяташ за правилно и се ориентирай по резултатите!
4. ВИнаги можеш да си пожелаваш каквото искаш, независимо от вида на новолунието. Поли ти е отговорила как да намериш тема, която си видяла и си я загубила - с търсачката, гугълската, най-отдолу на страницата.
5. Аз съм правила пожелания да ми се подобрят отношения с роднина ( с когото имахме недоразумение) - нещата се оправиха. Но и той е искал да се оправят, после ми каза.
6. Виж Календара - има линк най-отгоре на форума - там с червено са отбелязани главните празници, и винаги преди тях в полунощ, небето се отваря за 1 минута. Преди големите празници - за по-дълго. Следи коментарната тема, Вивалди обикновено напомня - или друг.

Успех!

Благодаря за изчерпателните отговори  bravo Ще се впусна в приключение заедно с моята фантазия, а туко-виж Вселената е оценила малкото ми забавление с моята фантазия. Желанията се сбъдват с много вяра, а аз дето съм Везна да му мисля.  Cheesy Все се двоумя, все се разделям, все ми е трудно. Практиката може би ще ме научи как да прескачам тези пречки в характера ми . Скоро мисля да ви споделя малкото опит, които натрупах и да получа някакви напътствия. Желая ви успешна сряда изпълнена с много приятни емоции.  Леле как ме радват тия емотиконки не е истина, страшно са ми симпатични. 
Активен

Усмивката - най-хубавият аксесоар, Смехът - най-доброто лекарство, Щастието - най-ценното нещо.
rum4e
Начинаещ чародей
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 47

« Отговор #13644 -: Януари 08, 2014, 11:34:24 »

Здравейте момичета ,
аз съм от хората които само Ви четат непрекъснато , но не пишат . Искам да Ви благодаря , че Ви има .
Да Ви честитя новата година ! Да Ви пожелая да сте здрави! Да се сбъдват всичките Ви желания и да пишете защото има хора , като мен които Ви четата и се учат от Вас .Благодаря Ви!
Активен
wild flower
Начинаещ чародей
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 40

« Отговор #13645 -: Януари 08, 2014, 12:43:58 »

Привет момичета,
Честита Нова Година!

Влизам да споделя, че днес трайно и рязко ми спаднаха вибрациите  Sad.
Влизали са крадци в двора и са ми задигнали крос тренажора и много много ме е яд. Как сега да не мисля лоши неща, като просто не мога....
Как се справяте вие в подобни ситуации.
Сънувах си аз обичайния сън, който сънувам винаги преди кражба, а именно циганка да ми дава баница или хляб и тъкмо си мислех, че вече нямам нищо лично и само мое и се оказа, че ми е останало още нещичко за крадене  Angry Angry Angry.
Пфу.
Активен
zapetaika_
Хари Потър
Неактивен Неактивен

Публикации: 365

« Отговор #13646 -: Януари 08, 2014, 01:22:47 »

Привет момичета,
Честита Нова Година!

Влизали са крадци в двора и са ми задигнали крос тренажора и много много ме е яд. Как сега да не мисля лоши неща, като просто не мога....
Сънувах си аз обичайния сън, който сънувам винаги преди кражба, а именно циганка да ми дава баница или хляб и тъкмо си мислех, че вече нямам нищо лично и само мое и се оказа, че ми е останало още нещичко за крадене  Angry Angry Angry.
Пфу.

Диво цвете,
съжалявам за случилото се... не знам какво да ти кажа... Но странното е, че снощи не спах добре, сънувах как ми бъркат в портмонето да ми вземат пари. Днес изобщо не съм във форма, вибрациите ми са доста ниски, но не се дължи на този сън, със сигурност. И нищо не са ми откраднали, слава Богу, надявам и да не ми откраднат... Споделям го с теб, защото ми стори, че е някакво интересно съвпадение...
Но и аз бих искала да знам как да си повиша вибрациите Smiley
Активен

vulshebnitsa
Хари Потър
Неактивен Неактивен

Публикации: 873

Главата не е тиква, а вълшебна каляска.

« Отговор #13647 -: Януари 08, 2014, 02:06:37 »

Привет момичета,
Честита Нова Година!

Пфу.

Привет чудотворци!
wild flower , ей сега ще ти вдигна вибрациите. Wink
Пет минути отдели време за размисъл.Защо претърпя тази загуби. Първи вариант: Прилепчивост към вещи, свидливост към себе си или другите.Втори вариант: Идва нещо по-голямо на мястото на загубеното- освобождава се място за по-добро, го-голямо, по-необходимо, по-удоволетворяващо? Пет минути самовглъбен разговор по случката. Край на изводите. Написваш си две-три утвърждения: Което мое е по право-вечно е. На мястото на взетите дреболиите- големи печалби се наместват.Благословени крадците, които са в по-лоша физическа форма и им трябва крос-тренажор. Благословени по-бедните от мен- на които тези дребни пари ще послужат.За мен нещо по-голямо, по-скъпо, по-ценно, от десет други източника пристига и се настаняват при мен днес.Такива и други подобни утвърждения ,заедно с "Отче наш", благодарствени молитви, че си здрава, млада, богата, успешна ЧЕТЕШ НА ГЛАС или НАУМ над чашата с вода. Три чаши вода докато изпиеш, наречена с тези думи- трансформацията ти е готова.

Което твое е по право-вечно е! Ако е твое - никой не може да го вземе. Това се преходни дреболии. Wink

И браво, разкошни интуитивни сънища!

ssm5

Активен

Играй карнавала в твоята роля,
облечена в твоята истина.
И слушай сърцето си - твоята воля.
Всичко друго… за друг е измислено.
devil_kin
Вълшебник
Неактивен Неактивен

Публикации: 141

« Отговор #13648 -: Януари 08, 2014, 03:56:44 »

Момичетата, от известно време имам една чуденка.Когато свекървата бае на детето или на мен, винаги  почвам да се прозявам Мнооого, ако сме по-силно урочасан,чак започва да ми се гади и да не мога да си поема въздух. Един ден докато прехвърлях каналите , попаднах на някакво предаване с един свещенник, беше за екзорсизма.По едно време пуснаха запис как свещеник чете киприановата молитва и се започна едно страшно прозяване, стана ми страшно зле и веднага смених канала. И сега когато ползвам някой от кодовете на подъснанието , почвам да се прозявам, но лекичко.Някой има ли идея, защо се получава така?Тук сте от много време и сте изчели толкова много литература и се надявам някой да може да ми даде някакво обяснение.
Активен

The one who sweats more in practice, bleeds less in war!
zapetaika_
Хари Потър
Неактивен Неактивен

Публикации: 365

« Отговор #13649 -: Януари 08, 2014, 04:03:31 »

Привет момичета,
Честита Нова Година!

Пфу.

Привет чудотворци!
wild flower , ей сега ще ти вдигна вибрациите. Wink
Пет минути отдели време за размисъл.Защо претърпя тази загуби. Първи вариант: Прилепчивост към вещи, свидливост към себе си или другите.Втори вариант: Идва нещо по-голямо на мястото на загубеното- освобождава се място за по-добро, го-голямо, по-необходимо, по-удоволетворяващо? Пет минути самовглъбен разговор по случката. Край на изводите. Написваш си две-три утвърждения: Което мое е по право-вечно е. На мястото на взетите дреболиите- големи печалби се наместват.Благословени крадците, които са в по-лоша физическа форма и им трябва крос-тренажор. Благословени по-бедните от мен- на които тези дребни пари ще послужат.За мен нещо по-голямо, по-скъпо, по-ценно, от десет други източника пристига и се настаняват при мен днес.Такива и други подобни утвърждения ,заедно с "Отче наш", благодарствени молитви, че си здрава, млада, богата, успешна ЧЕТЕШ НА ГЛАС или НАУМ над чашата с вода. Три чаши вода докато изпиеш, наречена с тези думи- трансформацията ти е готова.

Което твое е по право-вечно е! Ако е твое - никой не може да го вземе. Това се преходни дреболии. Wink

И браво, разкошни интуитивни сънища!

ssm5

Вълшебнице,
Благодаря ти! Дали това, което описа, може да се приложи при други причини - неприятни чувства, да речем. Много искам да го приложа за себе си.
Активен

Страници: 1 ... 908 909 [910] 911 912 ... 999   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

Loading