Април 20, 2014, 03:26:01 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:
  WebKBD
  Начало   Forum   Помощ Вход Регистрация  
Tweet
Страници: 1 [2] 3 4 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Възможно е! (Отслабване със силата на мисълта)  (Прочетена 41378 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Мила
Админ
Маг
Неактивен Неактивен

Публикации: 6677

« Отговор #15 -: Април 08, 2011, 05:46:39 »

И тук може: https://login.live.com/login.srf?wa=wsignin1.0&rpsnv=11&ct=1301992217&rver=6.1.6206.0&wp=MBI&wreply=http:%2F%2Fprofile.live.com%2FBadge%2F&lc=1026&id=73625&popupui=1
Богданова, на мен ми дава някакъв прозорец Добре дошли в WindowsLive и ме кара да се логна с юзърнейм и парола?

П.П. Ако имаш проблем с кирилицата на компютъра си, ползвай моя кирилизатор - от подписа ми. Ще го качим в скоро време на достъпно място в сайта за всички.  Smiley
Активен

Lenny_Pld ॐ (With love)
Админ
Маг
Неактивен Неактивен

Публикации: 9861

ॐ ВЪЛШЕБНИЦА ПО СОБСТВЕН ИЗБОР ♥ АЗ СЪМ АЗ ♥

« Отговор #16 -: Април 09, 2011, 01:17:00 »

Една жена искаше да отслабне с 9 кг, а вместо това качи 15, използвайки този начин. От лявата си страна тя се потупваше с твърдението: "Вече не задържам наднорменото си тегло", а отдясно: "Стрелката на кантара ми сочи 75". Изреченията изглеждат правилни, но ефектът беше обратен. Помолих я да забележи дали мислите й следват думите, дали съзнанието й не се колебае или други образи не навлизат в него. Оказа се, че при всяко потупване й идвало на ум: "По дяволите, приличам на лелка, винаги ще имам тяло на лелка, накрая ще заприличам на (дебелата ми) леля Софи". Тя се потупвала с тази мисъл по 5 пъти на ден. И дало резултат!
Мисълта и образът бяха много по-мощно внушение, отколкото старателно подбраните й твърдения. Впрочем жената отслабна значително, когато промени изреченията: отляво с "Не съм наследила тялото на леля Софи", а отдясно с "Наследила съм тяло, което може да бъде фино и гъвкаво".
Откъс от темпорално програмиране на Дона Идън,

благодарение на Etere_

Активен

bogdanova
Любопитстващ
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 3

Харесвам се, Обичам се, Благодаря !

« Отговор #17 -: Април 10, 2011, 09:48:00 »

Наистина имам проблем и затова се надявам форума да има кирилизатор скоро!Онова от линка е поща с по вечко място за съхранение и обмяна на файлове.На мен ми е по удобна и затова я предложих.Ако ви хареса. Smiley
« Последна редакция: Април 10, 2011, 09:50:10 от bogdanova » Активен

rl=http://ww[w.magicwish.ru][/url]
Мила
Админ
Маг
Неактивен Неактивен

« Отговор #18 -: Април 11, 2011, 12:56:08 »

Наистина имам проблем и затова се надявам форума да има кирилизатор скоро!Онова от линка е поща с по вечко място за съхранение и обмяна на файлове.На мен ми е по удобна и затова я предложих.Ако ви хареса. Smiley
Кирилизаторът всъщност е един и същ за повечето форуми - Кредора - този от моя подпис. Скоро ще го сложим като линк да се вижда от всякъде, само търпение. Дотогава, може да го ползваш от моя подпис - или да си го запомниш в букмаркс или фейвъритс, т.е. в любимите линкове на браузъра.

Сега те разбрах за линка - ще я разгледам и тази поща, благодаря!
Активен

humanis
Вълшебник
Неактивен Неактивен

Публикации: 278

« Отговор #19 -: Април 13, 2011, 06:43:19 »

о ,  Лени , браво ! Благодаря за прекрасният букет от лавандула
Активен
Lenny_Pld ॐ (With love)
Админ
Маг
Неактивен Неактивен

« Отговор #20 -: Април 16, 2011, 12:14:29 »

"Наднорменото тегло е друг пример за това как можем да пропилеем много енергия, опитвайки се да коригираме проблем, който всъщност не е истинският проблем. Често хората губят много години в борба с тлъстините и пак не успяват. И за всичко обвиняват излишните килограми. Наднорменото тегло е само външно следствие на дълбок вътрешен проблем. Според мен това е винаги страхът и нуждата от закрила. Когато се чувстваме застрашени, несигурни или „недостатъчно добри", много от нас натрупват допълнителни килограми за защита.
Да прекарваме времето си, укорявайки се, че сме прекалено дебели, да се чувстваме виновни за всяка хапка, която изяждаме, да понасяме всичко, което хората правят със себе си, когато изпълняват, е просто загуба на време. Двадесет години по-късно ще бъдем в същото положение, защото дори не сме започнали да се занимаваме с истинския проблем. А това, което сме направили, ни кара да се чувстваме по-уплашени и по-несигурни и тогава имаме нужда от още килограми за защита.
Затова аз отказвам да се съсредоточавам върху наднорменото тегло и диетите. Защото диетите не са ефикасни. Единствената диета, от която има полза, е умствената - диетата, която забранява отрицателните мисли. Казвам на клиентите си: „Нека сега-засега оставим настрана този въпрос, а да поработим първо върху други неща."
Често ми казват, че не могат да се обичат, защото са ужасно дебели, или както едно момиче каза: „С прекалено закръглени ръбове." обяснявам им, че са пълни, защото не се обичат. Когато започнем да обичаме и да одобряваме себе си, наднорменото тегло изумително просто изчезва от телата ни.

ЛИПСАТА НА АПЕТИТ И НЕНАСИТНИЯТ ГЛАД са отричане от живота, крайна форма на омраза към себе си.
Храната поддържа съществуването ни. Защо се отказвате от нея? Защо искате да умрете? Кое в живота ви е толкова ужасно, че искате да го напуснете завинаги?
Омразата към себе си е просто омраза към някоя мисъл, която имате за себе си. Мислите могат да бъдат променени.
Какво толкова ужасно има във вас? Да не би да сте отгледани в семейство, в което хората постоянно са се упреквали един друг? Учителите ли ви бяха критични? Да не би ранното ви религиозно обучение да ви е внушавало, че не сте достатъчно добър такъв, какъвто сте? Толкова често се опитваме да открием истинските причини, поради които не ни обичат и не ни приемат такива, каквито сме.
Поради манията на модните списания за стройна фигура много жени, чието мислене е съсредоточено върху идеята: "Не ме бива достатъчно. Няма смисъл", използват телата си като обект, върху който съсредоточават омразата към себе си. На едно ниво те си казват: "Само да бях малко по-слаба, тогава щяха да ме обичат." Но нещата не стават по този начин.
Нищо не се задейства отвън. Одобрението към себе си и приемането на себе си са ключът.

НАДНОРМЕНОТО ТЕГЛО представлява нужда от защита
Търсим закрила от наранявания, пренебрежение, критика, обиди, от нечии сексуални желания и сексуални подмятания, необходима ни е закрила поради страх от живота - изобщо или в конкретния случай. Направете своя избор.
Теглото ми не е над нормата, но с течение на времето разбрах, че когато се чувствам несигурна и се тревожа, наддавам няколко килограма. Когато опасността премине, излишното тегло се стопява от само себе си.
Борбата с пълнотата е загуба на време и енергия. Диетите не са ефикасни. Щом ги прекратите, теглото ви веднага се увеличава. Любовта и одобрението към себе си, доверието в процесите на живота и чувството за сигурност, породено от познаването на собствения ви ум, са най-добрата диета, която зная. Преминете на диета, ограничаваща отрицателните мисли, и теглото ви само ще се погрижи за себе си.
Прекалено много родители тъпчат храна в устата на бебето, без значение какъв е проблемът. След това, когато пораснат, при появата на проблем, тези бебета застават пред отворения хладилник и си казват: "Не зная какво искам."

Осъзнавайте как се храните. Все едно да насочите вниманието към мислите си.
Можем да се научим да обръщаме внимание и на организма си, и на сигналите, които получаваме от него, когато се храним по различни начини.
Почистването на къщата на ума, след като цял живот сте робували на отрицателни мисли, е донякъде като ориентиране към програма за правилно хранене, след като цял живот сте консумирали некачествени храни. И двете могат да причинят лечебни кризи. Когато започнете здравословна промяна в начина на хранене, тялото ви започва да изхвърля натрупалите се в него токсини и през това време, в продължение на един-два дни, ще се почувствате зле. Същото е и когато вземете решение да промените мисловните си модели и шаблони - известно време всичко около вас може да ви се струва по-лошо.
Спомнете си какво прави домакинята след вечерята в деня на благодарността (тогава, според традицията, се яде печена пуйка - бел. прев.). Храната е изядена и е време да се почисти тавата, в която е била приготвена пуйката. Тя е доста загоряла и вие я накисвате в гореща вода
И сапун и я оставяте така известно бреме. След това започвате да я изстъргвате. Сега вече наистина положението изглежда трагично - видът й е още по-лош. Но ако търпеливо продължите да стържете, скоро тя отново ще придобие първоначалния си вид.
Същото е и когато започва чистенето на остарелите, закоравели умствени модели. Когато ги потопим в нови идеи, много неприятни и нежелани неща излизат наяве. Просто продължавайте да градите новите твърдения и скоро старото ограничение ще отпадне напълно.

Упражнение: Желание за промяна

Значи решихме, че желаем да се променим и ще използваме кой да е метод, който ще ни доведе до резултат. Ще ви опиша един от методите, който използвам за себе си и за други хора.
Първо, погледнете се в огледалото и си кажете:
„Аз желая да се променя."
Обърнете внимание как се чувствате. Ако се колебаете или съпротивлявате или просто не желаете да се промените, попитайте се защо. Към какво старо убеждение се придържате? Не се хокайте, а просто отбележете какво е то. Обзалагам се, че това убеждение ви причинява много неприятности. Интересно, откъде ли произлиза то? Знаете ли?
Без значение дали знаете какъв е произходът му или не, нека направим нещо, за да го премахнем още сега, в момента. Отново отидете пред огледалото и погледнете дълбоко в собствените си очи, докоснете гърлото си и кажете силно на глас десет пъти: „Желая да се освободя от всякаква съпротива"
Работата с огледалото е много силна. Повечето от отрицателните идеи сме усвоили от другите като деца.
Те са ни ги внушили, гледайки ни право в очите, а понякога и са се заканвали с пръст. И днес, когато се погледнат в огледало, повечето от нас си казват нещо неприятно. Или критикуваме външния си вид, или се мъмрим за нещо. Според мен, да се погледнеш право в очите и да кажеш нещо положително за себе си, е най-бързият начин да постигнеш резултат чрез утвърждаване."

Прекален апетит - вероятна причина: Страх. Необходимост от закрила. Порицаване на емоциите.
Нов мисловен модел: В безопасност съм. Безопасно е да чувствам. Емоциите ми са нормални и приемливи.

Наднормено тегло - вероятна причина: Страх, нужда от защита. Бягство от чувствата. Несигурност. Отхвърляне на себе си. Стремеж към реализация.
Нов мисловен модел: Аз съм в хармония със своите чувства. Където и да се намирам, аз съм в безопасност. Обичам и одобрявам себе си.

Затлъстяване - вероятна причина: Свръхчувствителност. Често тя показва наличието на страх и нужда от закрила. Страхът може да прикрива скрит гняв и нежелание да се прости.
Нов мисловен модел: Закрилян съм от божествената любов. Винаги се намирам в безопасност. Желая да поема отговорност за своя живот. Прощавам на другите и сега създавам своя живот такъв, какъвто го искам. В безопасност съм.

Целулит - вероятна причина: Съхраняван гняв и желание за самонаказание.
Нов мисловен модел: Прощавам на другите. Прощавам на себе си. Свободен съм да обичам и да се радвам на живота.

Луиз Хей

Излекувай живота си  - Луиз Хей и приятели
« Последна редакция: Април 24, 2011, 04:47:47 от Lenny_Pld (With love) » Активен

Maria-Iva
Начинаещ чародей
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 26

« Отговор #21 -: Април 17, 2011, 03:03:58 »

Малко със закъснение,но и аз благодаря!
Весели празници!
Активен
Aragorn
Вълшебник
Неактивен Неактивен

Публикации: 223

Астролог

« Отговор #22 -: Април 18, 2011, 04:23:54 »

принудителната външна хипноза може да е вид подтискане. по-добре със собствени усилия!
Активен

Група за концентрация и медитация във Фейсбук -  https://www.facebook.com/groups/242705789151219/

http://www.astrology.bg/
Мила
Админ
Маг
Неактивен Неактивен

« Отговор #23 -: Април 18, 2011, 06:27:28 »

принудителната външна хипноза може да е вид подтискане. по-добре със собствени усилия!
Не разбрах, Aragorn? Имаш предвид някое от споменатите по-горе средства или?
Активен

Aragorn
Вълшебник
Неактивен Неактивен

Публикации: 223

Астролог

« Отговор #24 -: Април 24, 2011, 12:10:30 »

имаше нещо за комбиниране на позитивно мислене с хипноза. Хипнозата се разглежда като насилствен метод.
Дори да са поставени "добри цели".
"Ако хипнотизирате, и вас ще ви хипнотизират"
Активен

Група за концентрация и медитация във Фейсбук -  https://www.facebook.com/groups/242705789151219/

http://www.astrology.bg/
Мила
Админ
Маг
Неактивен Неактивен

« Отговор #25 -: Април 24, 2011, 01:28:29 »

имаше нещо за комбиниране на позитивно мислене с хипноза. Хипнозата се разглежда като насилствен метод.
Дори да са поставени "добри цели".
"Ако хипнотизирате, и вас ще ви хипнотизират"
Специалистите по хипноза твърдят, че принудителна хипноза не може да има. Т.е. човекът, който ще се хипнотизира, трябва да "даде разрешение" за хипнозата, т.е. да се отпусне и да свали бариерите, които има мозъкът му за възприемане на хипнозата. Някои хора дори не могат да го направят, дори и да искат.

Това се отнася за случаи, в които има хипнотизатор и човек, който ще бъде хипнотизиран.

В случаите със записите за самохипноза нещата стоят по друг начин - това са предварително приготвени записи, които можеш да прослушаш и да провериш, без да се поддаваш на въздействието им и ако нещо те притеснява в посланието -просто да не ги използваш. Не е възможно някой да ти направи нещо без твоя воля.  Smiley
Активен

Lenny_Pld ॐ (With love)
Админ
Маг
Неактивен Неактивен

« Отговор #26 -: Април 24, 2011, 04:30:53 »

Една техника от ХО`ОПОНОПОНО (Метод за постигане на благополучие,здраве, душевен мир и ...)

Независимо, че бях смъкнал 40 кг, аз все още имах около 8  излишни. И тъй като се борех с наднорменото тегло, реших да се консултирам с д-р Хю Лин по този въпрос. Той ми отговори на следващия ден.

Поговорете с Вашето тяло. Кажете му: "Обичам те! Харесва ми как изглеждаш! Благодаря ти за това, че си с мен! Ако съм те обидил, моля те, прости ми!" Спрете  и изследвайте тялото си. Нека очите Ви се изпълнят с любов и благодарност. "Благодаря ти за това, че пребивавам в теб!. Благодаря ти за това, че ме придвижваш!. Благодаря ти и за това, че дишам и сърцето ми бие в гърдите!”
Мислете за тялото си като за  партньор в живота Ви, а не като за Ваш служител. Говорете му така, както говорите на малко дете. Станете приятели с него. Вашето тяло се нуждае от много вода, за да работи добре. Може да мислите, че сте гладни, а всъщност то Ви изпраща сигнал, че е жадно.
Когато пиете синя слънчева вода, Вашите спомени се променят, от вашето подсъзнание изчезва  проблемът (Детето). Вие помагате на тялото си  "да работи и да приеме Бог."  Вземете една стъклена бутилка, оцветена  в синьо. Напълнете я с вода от чешмата и я затворете /с тапа/. Поставете бутилката на слънце или под крушка, най-малко, за един час. След това пийте от нея. Изплаквайте тялото си с тази вода  след душ или вана. Използвайте я за готвене, пране и за други цели. Със слънчевата  вода  можете да си направите кафе или горещ шоколад.

Желая, светът е добър за Вас!
Peace Of I !
Ихалиакала

Да допълня от ЛЮБОВ, МЕДИЦИНА, ЧУДЕСА  - Д-р Бърни Сийгъл - http://zashto-kak.hit.bg/lubov_medicina_cudesa.htm#lic

6. ХРАНЕНЕ

Здравословното хранене е неразделна част от всяка лечебна програма, но аз не подкрепям предписването на строга диета за всички пациенти. Давам на болните съвети за храненето и им препоръчвам да вземат витамини, но смятам, че далеч по-важно е да накарам хората да обичат себе си и да се вслушват в телата си. Ако не ги е грижа за самите себе си, те няма да се вслушат в съвета ми да спортуват, да се хранят добре и да не пушат. Има множество книги за разумното хранене и аз насърчавам хората да ги потърсят и да станат експерти в тази област. Много пациенти са загубили връзка с физическото си Аз, точно както хората, в чиято стая има часовник, така са свикнали с тиктакането му, че вече не го чуват. Опитвам се да помогна на пациентите да възстановят връзката между ума и тялото. Тогава те не само ще приемат подходящата храна, но могат да впрегнат за оздравяването си и своите духовни сили.
Аз вярвам в синхронизирането на събитията или в многозначителното съвпадение. Смятам, че интелектуалните и духовните възгледи на човека са по-важни за здравето от всякакви диети.
Спомням си един раково болен пациент, който обичаше салам и хот-дог. Жена му редовно ги изхвърляше, а той ме попита кое е правилното. "Най-важно е да се чувстваш добре" - отговорих аз. Смятам, че да се яде разумно е важно, но не по-малко важно е храненето да бъде удоволствие, а не лишено от радост бреме. Така че казах на Чарли: "Ако аз имах напреднал рак с метастази в черния дроб, никой не би ме спрял да изям един хот-дог, ако ми се иска. Но когато обикнеш живота, ще усетиш, че тези храни са неподходящи за теб и ще престанеш да ги ядеш."

Активен

Lenny_Pld ॐ (With love)
Админ
Маг
Неактивен Неактивен

« Отговор #27 -: Април 24, 2011, 06:01:20 »

Мудри за отслабване

Специфичната мудра за регулиране на наднорменото тегло е ПОВДИГАЩАТА МУДРА - ЛИНГА  Преди изпълнението й, започвайте  с ГИАН и завършвайте с АТМАНДЖАЛИ

ИЗПЪЛНЕНИЕ: Пръстите са сплетени, палецът на едната ръка сочи нагоре, а палецът и показалецът на другата го обхващат, като се допират.

С цел отслабване се прави 3 пъти/дневно по 15 минути. Прекаляването води до апатия, летаргия, инертност. Необходимо е да се пие достатъчно  вода.

ГИАН ( ДЖАН; ДЖНАНА; ЧИН )
( Мудра на знанието; Мудра на съзнанието )

ПРИЛОЖЕНИЕ: Повишава енергийния потенциал, обменните процеси, кръвообращението. При безсъние, сънливост, високо кръвно налягане и пр. Подобрява енергопроводимостта.
При влошено емоционално състояние: напрежение, тревога, безпокойство, меланхолия, мъка, скръб, депресия. При влошена мозъчна дейност: лоша памет и концентрация, намалена способност за възприемане и усвояване (учебен процес). Стимулира творческата изява. Дарява мир, хармония, покой. Разгражда стреса.
Осигурява цялостен баланс и хармония. Изпълнява се или самостоятелно, или преди всички останали мудри, или след тях, за интегриране с целостта на живота. Любима мудра на мислители, творци, интелектуалци.
ИЗПЪЛНЕНИЕ: Върховете на палеца и показалеца се докосват без натиск. Останалите пръсти са свободно изправени.
ДОЗИРОВКА: Без ограничение.
ЗАБЕЛЕЖКА:
    а/
Ако мудрата сочи към небето, нарича се Джнана; ако сочи към земята, нарича се Чин. Може да се изпълнява за засилване действието на всички мудри: с дясната ръка се изпълнява Джнана или Чин, а с лявата - другата мудра.
   б/ Ефектът на Гиан мудра се засилва, когато показалецът докосне не върха, а първата фаланга на палеца. Най-силно е въздействието, когато нокътят на показалеца докосне основата на палеца.

АТМАНДЖАЛИ
( Жест на молещия се; Мудра на хармонията; Чисто сияние )

ПРИЛОЖЕНИЕ: Хармонизира и активизира съвместната дейност на двете мозъчни полукълба, както и организма като цяло.
Успокоява мислите, дарява яснота и увереност. Когато се държи пред гърдите, поддържа съсредоточеност и вглъбеност, създава вътрешна хармония. Мудрата е ключ към Сахасрара, Седма чакра, и може да се използва за нейното лечение.
ИЗПЪЛНЕНИЕ: Дланите се събират една към друга и се насочват към небето, на височината на гърдите, гърлото или Третото око – доверете се на интуицията си.
ДОЗИРОВКА: Без ограничение. Изпълнява се самостоятелно или в края на комплекса, след всички други мудри, за цялостно хармонизиране на енергиите.

Сурия мудра (Surya Mudra )– Мудра за отслабване
Изпълнение:
Разтрийте и двете си ръце в продължение на 1-2 мин.за да генерирате енергия,подобна на хора практикуващи рейки.Палецът притиска безименния пръст, като се опира на средната фаланга, а останалите пръсти са изпънати.

Препоръчителна поза: седнали с кръстосани крака.Тъй като за пълни хора тази поза ще е трудна за изпълнение, изпълнете я по някакъв начин и по-късно, когато отслабнете пробвайте по този начин.Вниманието е върху издишването отколкото на вдишването. Ръцете и гърба са изправени.Дланите са отворени и сочат към небето.Лактите могат да се поставят върху диван или върху бедрата.

Продължителност:

Да се започне с минимум 15 мин. Може да се увеличи до 30 мин. След като се нормализира теглото, според вашата възраст и височина, правете го по 5 мин. само сутрин и вечер за поддържане на теглото.

30-40 мин. всеки ден с едно изпълнение или на 3 части( по 10-15 мин.) всяка от тях.Идеално време: От 10 сутринта до 14:00 следобяд или от 22:00 до 2 сутринта дава по-добри резултати
Тези, които са запознати с Су-джок терапия или акупресура ще открият, че това е точката за щитовидната/тироидната жлеза
1) увеличава топлината в тялото тъй като слънцето е дарителя на eнергията.
2) увеличаването на топлинна разтваря мазнините,складирани в клетките на тялото
3) подобрява храносмилането & намалява затлъстяването поради излишната мазнина
4) намалява или елиминиравсички проблеми на щитовидната жлеза,
5) намалява менструационни аномалии причинени от щитовидната жлеза .
6) намалява депресията и тежестта в главата
7) полезна при запек
8) полезна при диабет, туберкулоза, астма
9) балансира тялото

Забележки: Препоръчва се на пълни хора и не се препоръчва на слаби хора Не се препоръчва превишаване на времето за тази мудра!

« Последна редакция: Март 23, 2013, 07:16:30 от Lenny_Pld ॐ (With love) » Активен

Lenny_Pld ॐ (With love)
Админ
Маг
Неактивен Неактивен

« Отговор #28 -: Май 05, 2011, 01:19:53 »

Във Вселенски аспект няма излишъци, нито недоимъци – всичко е балансирано. Излишък и
недоимък съществува само в главите на хората като тяхна оценка при съпоставяне на две и повече
неща.
Второ: въпросът не опира до харесване и нехаресване. Всеки е заслужил тялото си - то е
отражение на неговия начин на мислене, хранене, хормонален обмен, секс и прочие. В този смисъл
също няма “излишни килограми” – Ти си ги заслужил.
Ако живееш със съзнанието, че си натрупал “излишни мазнини” и решиш да ги стопиш чрез
гладуване, означава че си се загрижил за своя комфорт. Всеки е заслужил своето дередже, но заслужава
и нещо по-добро. Да се чувстваш добре, както и да изглеждаш добре е естествено желание. Въпросът е
дали единствено фактът, че не можеш да се побереш в старите си дрехи в настъпващия нов сезон те
мотивира да предприемеш гладуването.

@ Каква е причината за неуспеха според теб?
Липсата на Промяна.
Цялостна, качествена. Промяна преди всичко на мисленето.
@ Нима мисленето е толкова важно за гладуването?
Мисленето е важно за всичко, то е в основата на всичко. Неговото качество определя нивото на
Твоето съзнание. Определя отношението Ти към храната – променил ли си го след гладуването и в
каква степен. Променил ли си взаимоотношенията си с хората, животните, природата.
Знаеш ли, че само 2-3 % от хората се стремят към промяната целенасочено, с разбиране. И само
няколко процента от тях наистина я осъществяват.
Искрено се надявам аз и Ти да сме сред този ели

Просто е. “Бих искал” или Искаш?
@ Искам!!!
Да искаш, значи да можеш.
Заявлението “искам” създава Нова Вселена.
Започни!
@ С какво да започна?
Започни с Любов и завърши с Любов.

Ангел Ангелов -"Тайните на гладуването"
Активен

Lenny_Pld ॐ (With love)
Админ
Маг
Неактивен Неактивен

« Отговор #29 -: Май 09, 2011, 01:16:49 »

ДВЕ НОВИ ТЕХНИКИ ОТ ДОНА ИДЪН, КОИТО ТЯ ВЪВЕЖДА КЪМ СВОИТЕ ЕНЕРГИЙНИ ПРОГРАМИ:

1. ЧЕТВЪРТО ПОТУПВАНЕ - към Трите известни потупвания от Дневния енергиен режим, Дона добавя и четвърто: потупване на точки 2 от меридиана на стомаха. Тези точки се намират на ръба на коста, точно под зениците. Потупването по тях, според Дона води до баланс на меридиана на стомаха, което от своя страна подпомага доброто храносмилане, метаболизма, нормализиране на апетита и телесното тегло.

2. ПРОСЛЕДЯВАНЕ ЛИНИЯТА НА "ЗАПЕЧАТВАНЕТО" - тази линия започва от основата на носа, м/у двете вежди и завършва в началото на окосмената част на челото. Чрез проследяването и може да "запечатате" нова мисъл, модел или навик.

Техника на изпълнение: Проследявате линията с известен натиск, като същевременно мислите за това, което искате да усвоите като нова мисъл, модел, енергиен навик... (например -  "аз съм слаба"; или "консумирам по-малко храна" ; "храня се здравословно/диетично" и.т.н.)

Тази техника може да запечатва всичко - не е свързана само с отслабването Wink

Eden Energy Medicine Programs
« Последна редакция: Май 09, 2011, 02:12:52 от Lenny_Pld (With love) » Активен

Страници: 1 [2] 3 4 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

Loading