Април 19, 2014, 11:26:38 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:
  WebKBD
  Начало   Forum   Помощ Вход Регистрация  
Tweet
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Медитация за взаимоотношенията - Абрахам-Хикс  (Прочетена 4451 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Мила
Админ
Маг
Неактивен Неактивен

Публикации: 6676

« -: Октомври 10, 2011, 02:47:41 »

= 1 =
Чудесно е, че имаме възможност да ви посетим на тема „взаимоотношения”.
Няма  тема, по-важна от взаимоотношенията, защото без другите, вие не бихте могли да бъдете това, което сте.

= 2 =
Другите, с които споделяте вашата планета,
са от огромна важност за вас,
дори когато искате различни неща
и Земята е достатъчно голяма, за да приюти всички варианти на интереси, вярвания и желания.

= 3 =
Вашите различия са голямо предимство в стимулирането на нови идеи
и са важни за вашето развитие.
Дошли сте тук, жадно очакващи развитието, което ще бъде родено от взаимодействието ви с другите.

= 4 =
Когато разберете ценното в различаващите се мнения, незабавно ще пожънете семената от всяко взаимоотношение
И тъй като не можете да накарате другите да се променят, за да ви доставят удоволствие, благодарното признаване на ценността им ще ви донесе облегчение.

= 5 =
Понякога изглежда, сякаш другите имат власт да променят в отрицателна посока нашия живот – но това никога не е вярно:
само вашият реакция спрямо тях има силата да ни отдели от това, което вие представлявате естествено – човек, който се чувства добре.

= 6 =
Понякога другите вярват, че тяхното щастие зависи от вашата реакция към тях – но това никога не е вярно; и ако ги насърчавате да вярват в това, и се изправяте на главата си, за да им доставите удоволствие – не помагате нито на тях – нито на себе си.

= 7 =
Когато очаквате някой друг да успее, без да се възползва от вашата помощ – вие го виждате, както неговия Източник го вижда. Когато вярвате, че другият се нуждае от вашата помощ и се опитвате да го подкрепите с вашата сила там, където е слаб – не му помагате.

= 8 =
Когато търсите у другия предимствата му, дори когато е трудно да ги намерите, вашето внимание ги умножава; и след време, заради светлината, която сте насочили, тези предимства ще станат очевидни и за другите.

= 9 =
Когато другите ядосано ви нападат, с думи или действия, тяхната битка не е с вас – а със себе си; и ако вие не приемете поведението им лично – разбирайки, че това е тяхна лична битка – след време, те ще ви оставят встрани от нея.

= 10 =
Понякога си мислите, че е важно какво другите мислят за вас, затова действате така, че да изтръгнете одобрение от тях. Всъщност, много е малко това, което можете да направите, за да поддържате тяхното одобрение – защото всъщност въпросът никога не опира до вас, а до тях самите...

= 11 =
Ако се освободите от всички притеснения за това, как другите се отнасят към вас, и насочите вниманието си само към това, как вие се отнасяте към другите, ще разкриете истинското разбиране за това, кой сте всъщност и ще откриете какво е истинската свобода.

= 12 =
Дълбоко отвътре, вие повече приличате едни на други, отколкото се различавате,
Защото споделяте една и съща светлина на Източника и любовта и разширяването.
Затова, ако се чувствате заплашени от някого – тази заплаха не е реална.
Защото само вие можете да спрете потока на вашето естествено добруване.

= 13 =
Когато настоявате да търсите позитивни аспекти у другите,
след време, само позитивните аспекти ще могат да ви се показват.
защото вие постепенно сте настроили вашата вибрационна точка на привличане
И по закон, трябва да бъде така.

= 14 =
Сигурно е, че можете да намерите
взаимоотношенията, за които мечтаете,
но първо има нещо
много важно, което трябва да направите.
Трябва да станете вибрационно съответствие
на качествата, които търсите
защото това, което идва при вас, винаги е ваше съответствие.

= 15 =
Фокусирайте се върху най-доброто у другите, доколкото можете
и когато качествата, които търсите, ги няма у тях –
упражнявайте се да ги виждате,
защото когато се упражнявате да мислите за това, за което мечтаете
те трябва да се появят във вашия живот.
Това е Закон.

= 16 =
Справяте се изключително добре.
Взаимоотношенията, които търсите,
се носят към вас.
Отпуснете се и се насладете на развитието.

Почувствайте благодарност за това, което е
и нетърпеливо очакване към това, което идва.
Тук има голяма любов за вас.
И, както винаги, ние оставаме
във Вихъра.

Авторите Естер и Джери Хикс, най-добре продаваните според Ню Йорк Таймс автори, ни дават учението на Абрахам-Хикс за Изкуството на Допускането на естественото ни добруване да се материализира. Повече от две десетилетия, техните семинари Законът на Привличането, водени в около 60 града на година, продължават да вдъхновяват цял поток от книги на Абрахам, компактдискове и ДВД-та. Техният уебсайт е: www.abraham-hicks.com.

Превод за Дриймленд от английски - Мила
« Последна редакция: Януари 30, 2012, 05:29:57 от Мила » Активен

Sweta
Модeратор
Маг
Неактивен Неактивен

Публикации: 2850

Аз съм слънце, смях и радост, аз съм светлина!

« Отговор #1 -: Октомври 10, 2011, 12:24:04 »

Мила, благодаря ти за превода и за тази статия. Много ми хареса!  dance

Активен

МОЯТ СВЯТ СЕ ГРИЖИ ЗА МЕН! ПОДКРЕПЯ МЕ И МЕ ЗАЩИТАВА! БЛАГОДАРЯ! БЛАГОДАРЯ! БЛАГОДАРЯ!
Мила
Админ
Маг
Неактивен Неактивен

« Отговор #2 -: Октомври 10, 2011, 02:59:24 »

Мила, благодаря ти за превода и за тази статия. Много ми хареса!  dance

Това е всъщност водена медитация, аз ги имам всичките. Те са - една обща, друга за материалното благосъстояние, една за подобряване на здравето и тази, за взаимоотношенията. Ще ги пускам постепенно, като успея да ги преведа. За мен са едно от най-добрите неща, които съм слушала и ползвала.

Има лека музика с ненатрапчив мотив, докато се слуша, се диша по специален ритъм - вдишване на 3 такта, издишване на 5. Обяснението е, че това дишане изисква концентрация на вниманието върху него - което автоматично отвлича мислите от други грижи и проблеми, което , като резултат, намалява вътрешната съпротива, която имаме, за осъществяването на желанията си.

Препоръчва се да не се почне от най-наболелия проблем, защото там съпротивата е най-силна, трябва първо да се отдалечим от нея емоционално, да се поразмият малко нещата и тогава да се върнем върху проблема. Т.е. ако имаме финансов проблем, да се почне от Общата медитация, например, и постепенно да се премине и към тази за финансовото благополучие.
Активен

Lenny_Pld ॐ (With love)
Админ
Маг
Неактивен Неактивен

Публикации: 9860

ॐ ВЪЛШЕБНИЦА ПО СОБСТВЕН ИЗБОР ♥ АЗ СЪМ АЗ ♥

« Отговор #3 -: Октомври 10, 2011, 03:09:39 »

МЕДИТАЦИЯ С ОГЛЕДАЛО „Цветя на любовта" за привличане на любов - Алла Свиринская
Активен

Енита
Маг
Неактивен Неактивен

Публикации: 1067

във вихъра на сбъдването

« Отговор #4 -: Декември 10, 2011, 10:32:56 »

Това е всъщност водена медитация, аз ги имам всичките. Те са - една обща, друга за материалното благосъстояние, една за подобряване на здравето и тази, за взаимоотношенията. Ще ги пускам постепенно, като успея да ги преведа. За мен са едно от най-добрите неща, които съм слушала и ползвала.

Има лека музика с ненатрапчив мотив, докато се слуша, се диша по специален ритъм - вдишване на 3 такта, издишване на 5. Обяснението е, че това дишане изисква концентрация на вниманието върху него - което автоматично отвлича мислите от други грижи и проблеми, което , като резултат, намалява вътрешната съпротива, която имаме, за осъществяването на желанията си.

Препоръчва се да не се почне от най-наболелия проблем, защото там съпротивата е най-силна, трябва първо да се отдалечим от нея емоционално, да се поразмият малко нещата и тогава да се върнем върху проблема. Т.е. ако имаме финансов проблем, да се почне от Общата медитация, например, и постепенно да се премине и към тази за финансовото благополучие.
Мила, медитациите си ги поръчала от сайта им ли?  Прегледах, но това, което отварям, е част от техни семинари и опия за купуване на СД. Дали ги има издавани на български?
Активен
Мила
Админ
Маг
Неактивен Неактивен

« Отговор #5 -: Януари 30, 2012, 05:31:42 »

Мила, медитациите си ги поръчала от сайта им ли?  Прегледах, но това, което отварям, е част от техни семинари и опия за купуване на СД. Дали ги има издавани на български?
Извинявай, чак сега виждам въпроса ти. Не, не мисля, че ги има на български още. Аз съм ги свалила от торент сайт онлайн. Ако се интересуваш, мога да ти ги дам - те са 4 на брой и няма да е проблем.
Активен

Christy La Belle
Модератор
Маг
Неактивен Неактивен

Публикации: 1336

Сърцето ми е топло, Душата ми е свежа

« Отговор #6 -: Февруари 29, 2012, 09:21:37 »

Мила благодаря  откъде мога да сваля всички медитации  drakon
Активен

В моите очи светлината, в моето съзнание изобилието, в моето сърце любовта!
Мила
Админ
Маг
Неактивен Неактивен

« Отговор #7 -: Март 05, 2012, 03:11:01 »

Мила благодаря  откъде мога да сваля всички медитации  drakon
Ако ползваш Демоноид - оттук

Казват се Abraham-Hicks Vortex Guided Meditations, вероятно ги има и другаде. ако не се справиш, пиши ми, ще измислим нещо.  Wink
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

Loading