Април 24, 2014, 11:50:59 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:
  WebKBD
  Начало   Forum   Помощ Вход Регистрация  
Tweet
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как да стана съзнателен магнит за ЛЮБОВТА/ ИДЕАЛНИТЕ ОТНОШЕНИЯ в живота ми?  (Прочетена 72090 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Хърмаяни
Хари Потър
Неактивен Неактивен

Публикации: 577

Може да съм солета ,но се бия като цяло пакетче!

« Отговор #90 -: Април 04, 2013, 05:41:57 »

Ритуалът ми се провали, явно знаците са два - или че не съм готова (много вероятно) или че мъжът, който трябва да се появи е IT специалист  laugh
laugh laugh laugh
Aura какъв е този ритуал ,разгледах темата и май го няма .Днес имам чувството ,че съм нова във форума  Cheesy
Активен

moon_love
Хари Потър
Неактивен Неактивен

Публикации: 479

« Отговор #91 -: Април 04, 2013, 05:43:38 »

Aura   
Според мене това е знак,че трябва да не го пишеш на компютъра,а да го правиш ръчно  А и така не изпълняваш целия ритуал, няма я частта където слагаш листа под огледало ( както ти като се погледнеш в огледалото ставаш двойна, така и листа пред огледалото привлича втората половинка,която ти търсиш ) 
Сега, на новолунието в овен е идеална възможност да започнеш отново , а дали и това не е знак да ти се провали първият опит, за да може да го направиш сега 
Желая ти успех и скоро да се похвалиш   
П.П. Аз също съм го правила този ритуал и от няколко месеца имам връзка 

Хърмаяни, ритуалът е да пишеш 28 дни подред "Благодаря на вселената за енергийната ми половинка" по 1 път на ден,а листът с написаното да държиш пред огледало
Активен

Давай на света това, от което ти самият имаш нужда и светът ще ти го даде 
Хърмаяни
Хари Потър
Неактивен Неактивен

« Отговор #92 -: Април 04, 2013, 07:04:46 »

Аа да благодаря ти ,този го правих ,приятен е -после го пуснах в буркана с Благодарности  drakon
Активен

moon_love
Хари Потър
Неактивен Неактивен

« Отговор #93 -: Април 04, 2013, 07:24:38 »

Хърмаяни, заинтригуваме - Буркан за благодарности 
Какво слагаш в него - желания,които са се сбъднали или които искаш да се сбъднат или ...  Roll Eyes Звучи ми доста добре  :magic love:
Активен

Хърмаяни
Хари Потър
Неактивен Неактивен

« Отговор #94 -: Април 04, 2013, 09:02:01 »

На капачката на буркана пише Благодаря! ,а вътре слагам листчета малки и шарени-не е задължително да са шарени и пише всичко за което съм благодарна ,всички желания .На края на годината ги прочитам и пак на ново .Бяхме говорили за него преди време в кафенето. ;)Може и в плик или красива кутийка ,както ти допада .. :palec:
Активен

moon_love
Хари Потър
Неактивен Неактивен

« Отговор #95 -: Април 04, 2013, 10:16:06 »

_ (37) _ (15)
Активен

Aura
Начинаещ чародей
**
Активен Активен

Публикации: 45

« Отговор #96 -: Април 05, 2013, 12:14:04 »

Разсмях ви аз с моя трансформиран ритуал Важното е да е весело, все някога ще се получи Cheesy

moon_love, мдаа, не го изпълних както трябва и забравих за огледалото... Сега ще опитам отново на Новолунието на 10 април, но имам малък проблем с криенето, че в нас много се пипа и размества, и трудно да има тайни   Cry
Един тъп въпрос от мен - може ли да се използва двойно огледало и вътре да се сгъне листа
Активен
moon_love
Хари Потър
Неактивен Неактивен

« Отговор #97 -: Април 05, 2013, 10:50:21 »

Aura, според мен може  ! Разглеждам го от гледна точка на това, че ще се отразява двойно и предполагам ритуалът ще даде резултат съответно двойно по-бързо  Надявам се да не греша в разсъжденията си , просто така го виждам 
Успееееех  ssm5

П.П. Да споделиш после
Активен

pavliniki
Хари Потър
Неактивен Неактивен

Публикации: 705

« Отговор #98 -: Април 05, 2013, 12:29:49 »

Ей а и аз да кажа Cheesy
Почнах го веднъж......прекъснаха ме /партньора ми живее и работи в друг град/, та се изтърси без предупреждение ,а и аз бях пообъркала ритуала
така,Започнах от новолунието с нови сили по всички правила :magic love:
ма на 16 ден пак дойде
Пак прекъсване...........
 Ма сега от това новолуние нищо не може да ме спре

обаче все ме чопли...той ли е 
Активен

Не режете крилата на една жена, защото тя може да яхне метла!
moon_love
Хари Потър
Неактивен Неактивен

« Отговор #99 -: Април 05, 2013, 12:53:13 »

Наближава вторник и доколкото разбрах и празника на Св. Марта. Можеш да си отправиш молба към нея да ти покаже дали наистина това е твоя човек 

Активен

pavliniki
Хари Потър
Неактивен Неактивен

« Отговор #100 -: Април 05, 2013, 04:27:43 »

MOON_LOVE
Аз правя молитвата към св. Марта останали са ми още три вторника,
как да формулирам въпроса си към нея.
Бе направо съм бетон

Благодаря ти мила !!!! ssm5 _ (89)
Активен

moon_love
Хари Потър
Неактивен Неактивен

« Отговор #101 -: Април 05, 2013, 05:05:10 »

Pavliniki, и аз преди време имах подобни съмнения и четох молитвата. Резултатът за мен беше,че изясних сама за себе си какво искам и дали това е човекът,който искам
Виж,ето тук сме го коментирали http://dreamland-bg.com/index.php?topic=2556.240
Активен

moon_love
Хари Потър
Неактивен Неактивен

« Отговор #102 -: Април 18, 2013, 10:53:26 »

Мощни талисмани за любов

Ако не сте намерили любовта или се страхувате да не я загубите, ако се тревожите, че има заплаха за семейния ви живот, тогава можете да получите помощ от различни талисмани.

Знакът Ин-Ян е мощен любовен талисман. Можете да намерите медальони и всякакви бижута и украси с изображението на съединението на мъжкото и женското начало. Този знак не само помага за душевната хармония, постигане на равновесие и духовно очистване, но той също така и привлича любовта.
Мъжът и жената, студ и топлина, светлина и мрак, земя и небе, ден и нощ. Едното е немислимо без другото. Затова талисман с този знак ще ви помогне да разтворите сърцето си за любовта и ще привлече към вас взаимно чувство.
Дори когато вече сте намерили любовта, си слагайте от време на време този талисман, за да останат вашите отношения хармонични и радостни и нищо да не помрачава вашето щастие.

Талисман за привличане на любов може да направите сами. При новолуние вземете щипка сух копър, щипка черен пипер, щипка млян кориандър и парче червен восък. Восъкът трябва добре да се размачка до омекване, към него се слагат подправките и се оформя сърце.
Докато приготвяте талисмана, си мечтайте не само за желаната среща, но и какво предстои след това. Колкото по-подробно си представяте бъдещите отношения, толкова по-добре.
Пазете талисмана до възглавницата на леглото си в добре запечатан плик от червена хартия, като честичко си припомняте мечтите си, които сте заложили в талисмана, и изпълнението им няма да закъснее.

Източник: http://sanovnik.bg/

П.П. Не съм ги изпробвала лично 
Активен

Хърмаяни
Хари Потър
Неактивен Неактивен

« Отговор #103 -: Април 18, 2013, 11:00:16 »

Добре ми звучат и не граничат с вудо Cheesy
Активен

pavliniki
Хари Потър
Неактивен Неактивен

« Отговор #104 -: Април 18, 2013, 03:21:43 »

moon_love ,бе то малко неудобно ма да те попитам,в крайна сметка остана ли с дадения човек?Huh?

Предварително се извинявам,за конкретния въпрос  ssm4
А ритуалчетата са хубави и както казва Мечо Пух....колкото повече толкова повече laugh

медальон ин-ян тук едва ли ще намеря/не знам дали да не си нарисувам сама/

Само да попитам за червения восък - ми това не е ли обикновен восък ,но смесен с червена боя?Huh?
Пак се извинявам за невежеството!!!!

надявам се да си намерила истинската Любов и да си щастлива мила!!!!
Наистина да си сам не е хубаво,ама и да се бориш за някой дето....ама айде!!!
Цунки от мен!!!! _ (63) _ (63) _ (63)
Активен

Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

Loading