Април 18, 2014, 02:40:48 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:
  WebKBD
  Начало   Forum   Помощ Вход Регистрация  
Tweet
Страници: [1] 2 3 ... 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ТЕХНИКИ И РИТУАЛИ ЗА ИЗПЪЛНЕНИЯ НА ЖЕЛАНИЯ (Линковете са в първия пост)  (Прочетена 47145 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Lenny_Pld ॐ (With love)
Админ
Маг
Неактивен Неактивен

Публикации: 9853

ॐ ВЪЛШЕБНИЦА ПО СОБСТВЕН ИЗБОР ♥ АЗ СЪМ АЗ ♥

« -: Май 25, 2011, 01:33:50 »

Ритуали за ИЗОБИЛИЕ, ЛЮБОВ(ИДЕАЛНИ ОТНОШЕНИЯ), УСПЕШНА КАРИЕРА(БИЗНЕС), ЗДРАВЕ И КРАСОТА  _ (4)

ВИРТУАЛНИ ИЗПЪЛНИТЕЛИ НА ЖЕЛАНИЯ (изпратете своята поръчка до Вселената)

КАК ДА ПИШЕМ ЖЕЛАНИЯ по НОВОЛУНИЕ и по време на НАЙ-МОЩНИЯ ПЕРИОД. Руската техника на 25 ЖЕЛАНИЯ  

Как да сътворите ПСИХИЧНОТО ГЪРНЕ НА ВАШИТЕ ЖЕЛАНИЯ?

ВЪЛШЕБНА КУТИЯ ЗА СЪТВОРЯВАНЕ - по Естер и Джери Хикс

ИЗПОЛЗВАНЕ НА МОБИЛНИЯ ТЕЛЕФОН КАТО СРЕДСТВО ЗА КОМУНИКАЦИЯ С ВСЕЛЕНАТА

Направете си ТАЙНА ГРАДИНА НА ЖЕЛАНИЯТА

КРИСТАЛИТЕ СБЪДВАТ ЖЕЛАНИЯ

"ДА ВИДИМ" РАЗВИТИЕТО НА ЖЕЛАНИЕТО

СВИТЪК  НА ЖЕЛАНИЯТА (прави се на растяща луна)

СИМОРОН - Червените гащи: доказана бомба в изпълнението на всякакви желания

КУБЕРА МУДРА - жест, изпълняващ желания, свързва се с богатството

МОЛИТВА ЗА ИЗПЪЛНЕНИЕ НА ЖЕЛАНИЯ КЪМ СВЕТА МАРТА (прави се девет вторника подред)

СИМОРОН - Ритуал за изпълнение на желания

Ако това е истина ЗАЩО ТОГАВА НЕ ВСИЧКИ НАШИ МИСЛИ И ЖЕЛАНИЯ СЕ ИЗПЪЛНЯВАТ? ("ТАЙНОТО ПОСЛАНИЕ" - Джон МакДоналд)

Медитация за ПУСКАНЕ НА ЖЕЛАНИЯ И ОТПУСКАНЕ КОНТРОЛА НА ИЗПЪЛНЕНИЕ - nikolexa

Медитация КАЛПАТАРУ-ДЪРВОТО НА ЖЕЛАНИЯТА - Christy La Belle

ВЯРАТА, КОЯТО МЕСТИ ПЛАНИНИ

« Последна редакция: Ноември 02, 2012, 11:59:12 от Lenny_Pld ॐ (With love) » Активен

Lenny_Pld ॐ (With love)
Админ
Маг
Неактивен Неактивен

« Отговор #1 -: Май 25, 2011, 01:36:16 »

Уилям Хюит - "Развиване на психичните сили"

Как да сътворите ПСИХИЧНОТО ГЪРНЕ НА ВАШИТЕ ЖЕЛАНИЯ?

« Последна редакция: Февруари 09, 2012, 12:43:31 от Lenny_Pld ॐ (With love) » Активен

Lenny_Pld ॐ (With love)
Админ
Маг
Неактивен Неактивен

« Отговор #2 -: Май 25, 2011, 03:21:03 »

ВЪЛШЕБНА КУТИЯ ЗА СЪТВОРЯВАНЕ - по Естер и Джери Хикс

благодарение на ♥VIKI♥ :flowers

За да започнеш Вълшебната кутия за сътворяване, намери хубава кутия, която ти доставя удоволствие, когато я видиш.
На видно място на капака й напиши думите: Онова, което се съдържа в тази кутия - Е!
След това събери списания, каталози и брошури и ги разгледай, без да бързаш, като търсиш всичко, което би искал да включиш в преживяването си.
След това изрежи снимки за всичко, което дава пример за някое твое желание: снимки на мебели, дрехи, пейзажи, сгради, автомобили; снимки на физически характеристики; снимки на хора заедно… ако нещо ти харесва, изрежи го и го сложи в своята Кутия за сътворяване, И докато го пускаш в нея казвай: “Онова, което е в тази кутия - Е!”

Когато си далеч от кутията си продължавай да събираш още снимки и ги пускай в кутията си, когато се прибереш вкъщи. Ако станеш свидетел на нещо, което би искал да преживееш, опиши го на лист хартия и го пусни в кутията си. Колкото повече неща откриваш за кутията си, толкова повече Вселената ще ти дава още идеи, които да съвпадат с тях. А колкото повече идеи пускаш в кутията си, толкова по-съсредоточено ще бъде желанието ти. А колкото по-съсредоточено е желанието ти, толкова по-жив ще се чувстваш, защото тази Енергия, която протича през теб, е същността на живота.

Ако оказваш малко или не оказваш никакво съпротивление, ако нямаш никакво съмнение, че можеш да постигнеш тези неща, преживяването ще бъде много ободряващо за теб. Колкото повече изрязваш, толкова по-добре ще се чувстваш и ще започнеш да виждаш доказателства, че тези неща се приближават все повече и повече към твоя живот. Ще започнат да се отварят врати и те ще направят възможно много от тези неща лесно да дойдат при теб още сега. Ако този процес ти доставя удоволствие значи той е много полезен за теб. Помага ти да се съсредоточиш върху нещата, които желаеш. Упражняваш постигането на постоянна вибрация, която съвпада с желанията ти. Преживяваш Съзнателно Сътворяване. Искаш и ти се дава.
Активен

Lenny_Pld ॐ (With love)
Админ
Маг
Неактивен Неактивен

« Отговор #3 -: Юли 10, 2011, 05:30:46 »

След успеха на симоронската техника "Зареждане" на портфейла със зарядно  Cheesy, ви предлагам още едно подобно руско изобретение,а именно

ИЗПОЛЗВАНЕ НА МОБИЛНИЯ ТЕЛЕФОН КАТО СРЕДСТВО ЗА КОМУНИКАЦИЯ С ВСЕЛЕНАТА

За целта е необходимо да запишете вашия номер в указателя на телефона си под името ВСЕЛЕНА, след което да изпращате  SMS-и на себе си  Grin

(нещо като онези приятни послания, които получаваме по мейла си от Вселената Smiley
 Мой патент   - да си ги изпращате от РС с подател ВСEЛEНАТА (UNIVERSE)

Това вдига вибрациите, повишава настроението  и носи позитивен заряд за целия ден!

Изтрийте  съобщението  след  сбъдването на желанието.

ПРЕДЛАГАМ В ТАЗИ ТЕМА ДА ПУСКАМЕ ИДЕИ ЗА SMS, ТАПЕТИ на телефона, РИНГ ТОНОВЕ и все подобни позитивни неща

Например това копнах от руския форум
"В най-близко време те очаква среща с любовта на живота ти, не я пропускай."

„Поздравления, ти спечели един милион!"

Съветвам ви до преименувате режима на телефона - например от общ или беззвучен на  VEHUIAH  – ( „Аз съм един от любимците на Фортуна” - името на първия от 72-та ангели на Кабала) .

В телефонния указател заедно с фамилията на вашия шеф, въведете „Повиши ми заплатата  10 пъти”

« Последна редакция: Юли 26, 2011, 03:14:18 от Мила » Активен

klemy
Вълшебник
Неактивен Неактивен

Публикации: 101

« Отговор #4 -: Юли 11, 2011, 11:30:44 »

Много ти благо даря, Лени!  huh2
Прочетох го в точния момент, получих вече едно успешно съобщение от ВСЕЛЕНАТА за цяла една година напред! dance
Активен

romuli
Вълшебник
Неактивен Неактивен

Публикации: 183

« Отговор #5 -: Юли 25, 2011, 09:29:28 »

В телефонния указател заедно с фамилията на вашия шеф, въведете „Повиши ми заплатата  10 пъти”

Това много ми хареса  Cheesy  и вече го направих. Ще чакам резултат. Ако има - ша почерпяяяя.
Активен
Мила
Админ
Маг
Неактивен Неактивен

Публикации: 6674

« Отговор #6 -: Юли 30, 2011, 08:14:31 »

В живота на всеки човек има периоди, когато се нуждае от малко визуална помощ, за да планира бъдещето си и да повярва в онова, което иска.

Ето един начин: направете си Тайна градина на желанията.

Всичко, което ви трябва е:
плитка купа,
малко чист пясък
и различни камъни.

Напишете желанията си на лист хартия и го поставете на дъното на купата, след което я напълнете с пясък.

Подберете камъните, които съответстват на желанията и/или нуждите ви от списъка по-долу.
Подредете ги върху пясъка във форма, която ви се струва добра.
Тук няма правилен или погрешен начин на подреждане.
Всичко е въпрос на лична интуиция и себеизразяване.

Подредете градината си във време, когато можете да се отпуснете и никои да не ви безпокои.
Изберете толкова камъни от всяка категория, колкото искате.

Всеки път, когато погледнете Тайната си градина, тя ще ви напомня, че представлява физически образ на онова, което желаете и можете да постигнете.

Деца: корал, лунен камък, нефрит.
Работа, кариера: лазурит, содалит, авантюрин, хелиотроп.
Любов, семейство: розов кварц, родохрозит, лунен камък, амазонит, лабрадор, ахат, карнеол, флуорит, корал.
Пари, благополучие: пирит, цитрин, малахит.
Реализиране на целите: аметист, планински кристал, опушен кварц, тигрово око.
Дом: калцит, мрамор, серпентинит.
Бизнес: аметист, малахит, тигрово око, цитрин, обсидиан.
Здраве, дълголетие: мъхов ахат, нефрит, яспис, кехлибар.
Учение: содалит, родонит, калцит, планински кристал, карнеол, флуорит, тигрово око, хелиотроп, турмалин.
Нови идеи и възможности: гранат, лунен камък, пирит.
Защита: хелиотроп, гранат, тигрово око, кехлибар, малахит, планински кристал, карнеол, соколово око, корал, ахат.
Семейни проблеми - разрешаване: карнеол, калцит, флуорит, серпентинит, родонит.

Uliana - източник

П.П. Ако нямате точните камъни, които съответстват на желанието ви, можете да намерите камъни, които ви се струват подходящи на вас - ще ги заредите със собствената си енергия, с енергията на вашето желание.  dance
« Последна редакция: Октомври 03, 2011, 03:16:57 от Lenny_Pld (With love) » Активен

Каталинка
Любопитстващ
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 6

« Отговор #7 -: Юли 31, 2011, 07:43:47 »

Много полезно и съвсем не сложно! huh2
Активен
sissil
Модeратор
Маг
Активен Активен

Публикации: 1085

Аз се обичам

« Отговор #8 -: Юли 31, 2011, 08:18:12 »

Аз вече  направих„Повиши ми заплатата  10 пъти” но ми се събра само  Повиши ми заплатата.Изпратих си и съобщение„Поздравления, ти спечели 1000000!"и си промениx и режима.
Успех на мен и на всички ,ще чакам резултат
Активен

Най-великата ЛЮБОВ от всичко е да се научиш да обичаш СЕБЕ СИ!,
Мила
Админ
Маг
Неактивен Неактивен

Публикации: 6674

« Отговор #9 -: Август 08, 2011, 02:39:47 »

Една малка практическа „техника” за изпълнение на желания.

Работи на етапа, на който човек се е освободил от притесненията „ама сега заслужавам ли, ама какво ще си каже този или онзи, ами ако не стане…” – с други думи поставя черешката върху тортата, но цялото предварително печене на блатове и бъркане на крем човекът е необходимо да си свърши сам….

Уловката е, че за да има ефект, е необходимо да се измине път, за да съответства човека на желанието си.

Преди самата техника има значение да се отдели време за размисъл и взимане на решения по въпросите:

1. Искам ли наистина това за моя живот или е само моментен каприз (особено за големи или повсеместни промени),
2. Какво ще правя с него след като го постигна (нужен е физически образ на самия човек при реализираното желание и план за действие след това),
3. Другите хора, които участват в него (ако има такива), свободни ли са да го правят или не, ако на тях им се иска така (нужна е конкретна формулировка на тази свобода),
4. Готов ли съм да нося отговорност за това мое реализирано желание (като в първия въпрос).

Самата техника се състои в това да гледа човек движението на природата, да се слее с могъществото на уникалното явление на северното сияние и по същото време да „види” ситуацията, която иска да развие или желанието, което иска да изпълни, при преминаването му от настоящото състояние до етапа след като вече е част от реалността на самия човек. Получава се нещо като образ в образ – фотографиите на сиянието отстъпват на заден план и стават фон на фотографиите, запечатали реализираното желание.

Може да се направи и с много голям водопад, но там е необходима значително по-силна способност на човека да си „представя”, защото самото изменение от движението на водата пред очите му е по-ограничено. При северното сияние има гигантски промени в образите на природата и ако човек си е отработил предварителната настройка и отговорите на въпросите, дава истински тласък.

Кликнете върху картинката, за да видите клипа на северното сияние.

Техниката е предоставена с любезното съдействие на Надя - от сайта на Смехотерапия
Активен

Lenny_Pld ॐ (With love)
Админ
Маг
Неактивен Неактивен

« Отговор #10 -: Януари 23, 2012, 05:59:07 »

_ (4)
Активен

Любляна
Начинаещ чародей
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 72

« Отговор #11 -: Февруари 09, 2012, 03:14:22 »

Здравейте момичета,  ssm4 ssm5 ssm4

Исках да ви напиша, как ми се изпълниха 2 желания, по много готин начин, но едвам гледам вече и ще го оставя за утре.

Наминавм сам, засрамено bluch, да си изпълня един стар дълг към вас и към Вивалди  

Ето и превода, който бях обещала преди доста време. Дано не повтарям труда на някой друг....

СВИТЪК  НА ЖЕЛАНИЯТА

Техниката е невероятно обикновенна: първо си купете красив бележник или тетрадка. Бележникът задължително трябва да ви харесва, затова не жалете пари и време, когато го избирате.
Важно е бележника да е нов и никой преди вас да не го е прелиствал, нали трябва да съхранява изключително само вашата енергетика.
Когато подходящия бележник е намерен, можете да пристъпите към записването на вашите желания.

Тук съществуват няколко лесни правила:

1. Когато си пожелавате нещо, пишете за него в сегашно време, а не в бъдеще. Също така не си заслужава да използвате фразата "Аз искам", че ще се получи като във вица:
- Пак ми се иска да отида в Париж...
- Че ти била ли си вече там?
- Не съм, но минала година пак исках...

2. Старайте се да не използвате отрицания при формулирането на желанията ви. Вселената не чува частицата "не" и може да разбере поръчката ви не така, както вие сте искали.
Например, вместо да напишете "Няма да се проваля на изпита", следва да използвате такава формулировка: "Взимам изпита с отличен"

3. Желанията ви трябва да са свързани само с вас, защото не бива да се намесваме в съдбите на другите хора. Но ако желанието директно е свързано с ваши раднини или близки, то формулировката трябва да е следната:
 "С благодарност приемам от Вселената, моята радост по повод оздравяването на баща ми"

4. Много често ние сами си пречим на изпълняването на желанията ни, дори без да го подозираме. И причина за това са нашите скрити страхове. Например, работите на скучно място, но със стабилен доход. Вие постоянно си търсите по-интересна работа, но някак си все не ви се отдава да си намерите по-добър вариант.
Възможно е, вашето подсъзнание да препятства за намирането на нова работа - нали дълбоко в себе си вие се боите да промените нещо, нали новото много често ни плаши.
Ами ако новите колеги не ме приемат?
Ами ако на новото място не плащат навреме?
Ами ако случайно няма да мога да се справя?
Познато ли ви е?
Именно това често пречи на изпълнението на желанията ни. За това, първо ние трябва да си разрешим изпълнението на желанието ни и тогава Вселената ще го изпълни. За това всички желания ги формулираме по следния начин:
"С радост приемам от Вселената нова, високоплатена работа, близко до вкъщи. Да бъде така, за всеобщото благо!"

5. Трябва да бъдем много внимателни с формулирането на желанията си. Понякога, ние водейки се по рекламата и общественото мнение, мечтаем, за нещо, което съвсем не ние нужно и което няма да ни достави радост. Например, младеж, чието семейство са от поколения доктори, може да желае да стане също толкова известен хирург, както и баща му.Но ако призванието му е музика, едва ли ще бъде щастлив, избирайки медицината (дори и да му се струва, че сам го желае)
Какво да правим в такива случаи?
Просто оставете на Вселената правото да коригира желанието ви:
"С благодарност приемам от Вселената работата като хирург или най-добрата за мен такава. Да бъде така! За всеобщото благо!"

Някои хора съветват в определени ситуации да се заменя фразата "За всеобщото благо!" с "За моето благо!" (когато съществува явен конфликт на интереси). Аз винаги използвам първия вариант и резултата винаги действа.
При това можете да бъдете уверени, че вашето желание няма да навреди на никого.

6. Бъдете внимателни с вашите желания. Един път много ми се искаше по-скоро да си купя ново, красиво портмоне. Да, действително си го купих много скоро, но не защото намерих подходящото, а защото загубих своето и ми се наложи по спешност да си купя ново.
Би било по-разумно да си пожелая "да намеря в магазина именно такова портмоне, което аз искам, на достъпна за мен цена", а не
"колкото може по-бързо да си купя портмоне" това по-скоро е изключение от колкото правило, но все пак, постарайте се основателно да формулирате желанията си и да не ги записвате в бързината.

7. Хубаво е да започнете да си водите Свитъка с желанията на растяща луна. Ще видите, че скоро вашите желания ще започнат да се изпълняват. В такъв случай, трябва обезателно да поблагодарите Вселената за изпълнението на желанията ви, зачерквате старото желание и добавяте 2 нови.
Благодарността към Вселената може да звучи така:
"Благодаря ти Вселено за изпълнение на моето желание. Всичко става по най-добрия за мен начин"

8. Помнете, не бива да показвате на никого Свитъка на желанията си. Можете да го носите постоянно със себе си или да го поставите вкъщи в благоприятен за вас сектор по Фън Шуй.

9. Накрая един малък съвет. За да започне да работи Свитъка ви, да изпълнява желания, е нужно да го активизирате. Това става лесно - напишете желание, което сами можете да изпълните съвсем лесно и скоро. Например: "С благодарност приемам от Вселената, отиването на едно кинце тази вечер. Да бъде така! За всеобщото благо!" и вечерта отивате на кино.
Това е, Свитъка започна да работи.

Желая на всички успех и изпълнение на желанията!

Източник - http://blogs.mail.ru/mail/vasilisa.smol/tag/%CC%E0%E3%E8%FF

Превод за Дриймленд от руски - Любляна

Лека нощ  
« Последна редакция: Февруари 09, 2012, 01:10:40 от Lenny_Pld ॐ (With love) » Активен
vivaldii
Модeратор
Маг
Неактивен Неактивен

Публикации: 5376

ЖИВОТЪТ МЕ ОБИЧА ОБИЧАМ ГО И АЗ !!!

« Отговор #12 -: Февруари 09, 2012, 07:15:34 »

Любляна благодаря  ssm5
Активен

ЕМСИ
Начинаещ чародей
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 37

« Отговор #13 -: Февруари 09, 2012, 08:54:03 »

Любляна благодаря  ssm5

И аз БЛАГОДАРЯ.Днес ще си купя тефтер4е.
Активен
pepi_38
Вълшебник
Неактивен Неактивен

Публикации: 152

« Отговор #14 -: Февруари 09, 2012, 01:28:01 »

Любляна и аз благодаря! ssm4
Активен

Страници: [1] 2 3 ... 6   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

Loading