Април 23, 2014, 06:34:53 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:
  WebKBD
  Начало   Forum   Помощ Вход Регистрация  
Tweet
Страници: 1 [2] 3 4 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Лечебният код (Бен Джонсън, Алекс Лойд)  (Прочетена 79629 пъти)
paulinadey и 9 Гости преглежда(т) тази тема.
Sorciella
Любопитстващ
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 13

« Отговор #15 -: Август 30, 2012, 12:10:48 »

The Healing Codes Manuals

Ето горе даденият торент, с достатъчно сийд, за да се изтеглят файловете.
Активен

PADOCT
Начинаещ чародей
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 74

« Отговор #16 -: Септември 01, 2012, 06:41:54 »

Искам да попитам нещо: След като се каже молитвата и започнат да се полагат пръстите за 30 секунди на определените позиции в това време казва ли се някаква фраза?
Още не съм чела книгата.
Благодаря предварително! drakon
Активен
Orenda
Вълшебник
Неактивен Неактивен

Публикации: 244

« Отговор #17 -: Септември 01, 2012, 06:55:07 »

РАДОСТ,

може да казваш, може и да не казваш. Не е само до прочитане на книгата и правене на позициите от нея, по-сериозна е системата. Та за казване - ето тук са твърденията - на инглиш и италиано. 
Активен

Всичко, което Е - Съм!
Всичко, което Съм, Е ОРЕНДА!

PADOCT
Начинаещ чародей
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #18 -: Септември 01, 2012, 07:43:48 »

Благодаря, ORENDA. 
Предполагам че сложни, но все отнякъде трябва да се започне нали.  Wink
Активен
Orenda
Вълшебник
Неактивен Неактивен

« Отговор #19 -: Септември 01, 2012, 10:52:55 »

За начало явно е достатъчна техниката от книгата. А останалата част (скъпата   Wink ) е лесна, интересна, нооо - иска време да се сетиш, и постоянство   bluch

Активен

Всичко, което Е - Съм!

PADOCT
Начинаещ чародей
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #20 -: Септември 03, 2012, 08:27:48 »

За начало явно е достатъчна техниката от книгата. А останалата част (скъпата   Wink ) е лесна, интересна, нооо - иска време да се сетиш, и постоянство   bluch
Аз да усвоя основната част много ще се радвам. Както казваш трябва постоянство, а на мен това ми е голям проблем.. Sad
Толкова съм хаотична, а принципно обичам реда и не симпатизирам на непостоянните хора, ама ей на!
И съм станала една забравана  _ (32) та поне над тези ми симптоми трябва да поработя.
Активен
sorceress
Любопитстващ
*
Активен Активен

Публикации: 18

« Отговор #21 -: Септември 03, 2012, 10:52:01 »

За начало явно е достатъчна техниката от книгата. А останалата част (скъпата   Wink ) е лесна, интересна, нооо - иска време да се сетиш, и постоянство   bluch
Orenda, какво ще рече "останалата част (скъпата   Wink )"? Нещо не разбирам . Нали кода се прилага както е показано. Аз четох книгата и не разбрах още нещо да трябва да се прави. Би ли споделила? В какъв смисъл е по-сложна системата?
Активен
Orenda
Вълшебник
Неактивен Неактивен

« Отговор #22 -: Септември 03, 2012, 12:16:47 »

За начало явно е достатъчна техниката от книгата. А останалата част (скъпата   Wink ) е лесна, интересна, нооо - иска време да се сетиш, и постоянство   bluch
Orenda, какво ще рече "останалата част (скъпата   Wink )"? Нещо не разбирам . Нали кода се прилага както е показано. Аз четох книгата и не разбрах още нещо да трябва да се прави. Би ли споделила? В какъв смисъл е по-сложна системата?

sorceress,

кодовете са цяла система; по симптоми има по две поредици позиции, различни от показаните в книгата. А преди това е желателно да се минат за 12 дена 12-те области, независимо дали ти "куцат" или не. После, ако нямаш акутни проблеми/болежки - според резултатите от теста можеш да си дооправиш туй-онуй.

В линка за сваляне е всичко - по-подробното ръководство и твърденията. Дигиталната струва 200$, а книжната с СD-та - 800$

Не е по-сложна! Изисква да отделиш времето, и да правиш позициите редовно, ако искаш да има смисъл. Ако е за едно главоболие ...

Но както някой беше писал по-преди - действало и с позициите по книгата.

PADOCT   
Активен

Всичко, което Е - Съм!

eliste
Начинаещ чародей
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 81

Благодаря за чудесата в живота ни!

« Отговор #23 -: Септември 03, 2012, 02:14:08 »

Твърдения за фокусиране върху истината

Неспособност да простим
Когато прощавам, се научавам да виждам нещата, така както Бог ги вижда, да разбера защо се случват и да знам че всичко се случва за мое най-висше благо.
Разрешавам си да бъда любяща и прощаваща към себе си и към Бог и към другите.
Аз съм тази, която създава това, което съм в момента. Аз ще простя и ще се освободя от миналото.

Деструктивно поведение
Избирам само истината и любовта.
Избирам да се освободя от контрола на всичко около мен и освободена да посрещна любовта и радостта.
Нищо няма надмощие над мен докато аз не разреша. Избирам да бъда свободна.

Погрешни вярвания
Както сърцето ми оздравява, така и аз се научавам да вярвам в тези истини и да ги чувствам в сърцето си:
Аз съм обичана, Аз съм опростена, Аз съм стойностна и ценена.
Бъдещето е пълно с надежда. Аз съм в сигурност и в безопасност.
Аз мога да се наслаждавам на всеки момент. Аз мога да вярвам на себе си и на другите.
Аз мога да обичам себе си такава каквато съм.
Аз имам силата да избирам и да действам според своите избори.
Така както съзнанието и разбиранията ми се разширяват, така и истината става ясна. Избирам да видя истината и да действам съобразно нея. Избирам да вярвам на истината в моето сърце.

Любов
Уча се да давам и получавам безусловна любов:
Внимание: желание да се фокусирам върху някой друг
Уважение: не чувствам желание да променям хората, а просто ги приемам
Оценяване: чувствам признателност, благодарност и уважение към хората, такива каквито са
Разрешавам си да обичам и уважавам себе си.
Любовта е светлината в света, която разпръсква мрака и разкрива истината.

Радост
Така както се грижа за себе си и се лекувам, аз се уча да се радвам на себе си.
Всеки ден е подарък и аз избирам да отворя всеки подарък с радост и благодарност.
Щастието зависи от обстоятелствата. Радостта идва въпреки обстоятелствата, аз избирам радостта.
Аз разрешавам на себе си: да си почивам без вина, да се наслаждавам на живота си ... - тук допълнете списъка с неща по ваш избор

Спокойствие
Аз съм отглеждана и поддържана от Божията любов. Аз съм част от невидимата, но перфектна тъкан на живота. Аз избирам да се наслаждавам на настоящето и вярвам, че бъдещето ще се разкрие, както трябва.

Търпение
Избирам да се чувствам спокойна и цялостна, правейки най-доброто във всеки един момент.
Аз мога да обичам себе си сега, без да чакам друг човек, предмет или обстоятелство.
Аз мога да релаксирам напълно, знаейки че съм в безопасност и на сигурно място в настоящето.

Добронамереност
Аз съм добронамерена и помагам на другите да се чувстват обичани и оценени.
Тези, които се отнасят грубо с мен, се отнасят грубо със себе си. Аз избирам да им простя и да започна цикъл на добронамереност и състрадание.
Аз избирам да направя промяна в света чрез благост и добронамереност.
Аз избирам да се отнасям към себе си и към другите добронамерено и състрадателно.

Доброта
Дори другите и да не забелязват, аз ще продължавам да уважавам себе си и да избирам това, което е правилно.
Когато аз избера това, което е правилно, живота е добър и аз се чувствам сигурна.
Аз вдишвам живот; аз издишвам срама.
Аз вдишвам светлина;аз издишвам страха.
Аз вдишвам любов; аз издишвам вината
Аз вдишвам Божията воля; аз издишвам егото.

Доверие
Вярването може да претвори желанията на сърцето ми в реалност. Аз избирам да имам вярата, която може да премести планини. Аз притежавам знанията и ръководството, които са ми нужни, за да се справя каквото и да се случи.

Смирение
Аз избирам да обичам живота и да обичам себе си, без да се сравнявам с другите.
Другите ще ме обичат такава каквато съм, както и аз ги обичам такива каквито са.
Победата не е всичко. Безусловната любов е всичко.

Самоконтрол
Аз мога да се наслаждавам на живота с енергичност и ентусиазъм и въпреки всичко да продължавам да правя правилни избори за себе си и другите. Аз съм в състояние да правя всичко, просто защото Бог ме подкрепя. Аз мога да дам своя принос за балансиране на живота, просто като живея балансиран живот.

Това са твърденията без тези, които цитират Библията, извинявам се на господата, че съм ги превеждала в женски род, правила съм ги за себе си   Smiley
« Последна редакция: Септември 19, 2012, 03:30:52 от Мила » Активен

Angel_K
Вълшебник
Неактивен Неактивен

Публикации: 168

« Отговор #24 -: Септември 03, 2012, 09:45:09 »

http://www.youtube.com/watch?v=ChH1zpVqoiI
 Ето едно клипче с Основния Лечебен Код. И действа.
Според мен всички останали кодове се различават по времетраенето , иначе точките са си 4.
Усложнени са нарочно за да може да се вземат $$$$$ за нищо друго.
Оригиналната идея е проста като боб , само ,че не всеки би дал 200$ или 800$ за 4 точки и за 2 страници обяснение, но за дебело "ръководство"  с различни модифицирани и готови за мързелите Молитви би дал :-)
Затова и книгата е разводнена до безобразие а главното и важното е в няма и 10 страници да не кажа във 2:-)
Лично мнение! :magic recept:
Активен
adanamar
Вълшебник
Неактивен Неактивен

Публикации: 292

« Отговор #25 -: Септември 04, 2012, 01:18:46 »

http://www.youtube.com/watch?v=ChH1zpVqoiI
 Ето едно клипче с Основния Лечебен Код. И действа.
Според мен всички останали кодове се различават по времетраенето , иначе точките са си 4.
Усложнени са нарочно за да може да се вземат $$$$$ за нищо друго.
Оригиналната идея е проста като боб , само ,че не всеки би дал 200$ или 800$ за 4 точки и за 2 страници обяснение, но за дебело "ръководство"  с различни модифицирани и готови за мързелите Молитви би дал :-)
Затова и книгата е разводнена до безобразие а главното и важното е в няма и 10 страници да не кажа във 2:-)
Лично мнение! :magic recept:
         Angel_K, БЛAГОДАРЯ, че го споделяш! :palec:
Активен

ПОЖЕЛАЙ НЕВЪЗМОЖНОТО, НАПРАВИ НЕОБХОДИМОТО И ЩЕ ПОЛУЧИШ МАКСИМАЛНОТО
Мила
Админ
Маг
Неактивен Неактивен

Публикации: 6691

« Отговор #26 -: Септември 04, 2012, 05:56:47 »

Елисте, благодаря за превода, Ангеле, благодаря и за клипчето! Алион, благодаря за останалите неща за Кодовете.  ssm5 

Не е само до прочитане на книгата и правене на позициите от нея, по-сериозна е системата.

Аз ли не те разбирам достатъчно, или това, което е в книгата не е всичко?
Активен

Orenda
Вълшебник
Неактивен Неактивен

« Отговор #27 -: Септември 04, 2012, 12:52:35 »

Разбрала си правилно, Мила. Мина ми през акъла, като на Ангел, че "разширението" на кода в система е търговски трик. Но има хора и хора, така че премълчах тези си мисли. Все пак е интересно да направиш теста от сайта - излизат (не че вярвам безусловно на резултата) неща, които те размислят.

В крайна сметка, който иска да се занимава - да започне само с молитвата и позициите от книгата. Каза се, че работи!

Активен

Всичко, което Е - Съм!

Мила
Админ
Маг
Неактивен Неактивен

Публикации: 6691

« Отговор #28 -: Септември 04, 2012, 07:24:56 »

Разбрала си правилно, Мила. Мина ми през акъла, като на Ангел, че "разширението" на кода в система е търговски трик. Но има хора и хора, така че премълчах тези си мисли. Все пак е интересно да направиш теста от сайта - излизат (не че вярвам безусловно на резултата) неща, които те размислят.

В крайна сметка, който иска да се занимава - да започне само с молитвата и позициите от книгата. Каза се, че работи!

Благодаря, направих го теста още веднага. Дългичък е резултата, та още ще се връщам на него да го "изследвам" и "храносмилам". Нещо трудно ми върви тази книга, или аз се омотах в нея, или не е написана достатъчно ясно като инструкции какво точно и как да се прави, ама не съм се отказала още, може пък да не съм стигнала до "синтеза". Затова продължавам да подпитвам - това ли е само, тези позиции, на 87-ма страница, която Ангел посочи, или има и други неща... Прилича ми по идея на ТЕС, но не знам доколко приликата е сериозна, още..
Активен

Angel_K
Вълшебник
Неактивен Неактивен

Публикации: 168

« Отговор #29 -: Септември 04, 2012, 08:11:58 »

Мила,
Чети от стр.80 до към стр.89.
И след това от 101 до 108 примерно.
После прочети цялата книга.
Но същото е направила и Лени в началото на темата! :flowers
Активен