Април 17, 2014, 02:26:40 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:
  WebKBD
  Начало   Forum   Помощ Вход Регистрация  
Tweet
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Лечебният код (Бен Джонсън, Алекс Лойд)  (Прочетена 79094 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
neafeya
Хари Потър
Неактивен Неактивен

Публикации: 301

« Отговор #90 -: Февруари 26, 2013, 09:30:27 »

Vanja, може, всичко може.Прави го както го почувтваш  ssm5
ЛК + Хопонопоно,пак става Wink
Активен

В крайна сметка, не е необходимо нищо да прощаваме, защото няма нужда нищо да осъждаме и никого да виним.
vulshebnitsa
Хари Потър
Неактивен Неактивен

Публикации: 873

Главата не е тиква, а вълшебна каляска.

« Отговор #91 -: Февруари 26, 2013, 03:37:41 »

За всички, които обичат да четат.Линк за четене на книгата "Целебният код" Бен Джонсън и Алекс Лойд

http://www.spiralata.net/kn_bul/celeben_kod.zip

Благодарение на www.spiralata.net

thankyou
Активен

Играй карнавала в твоята роля,
облечена в твоята истина.
И слушай сърцето си - твоята воля.
Всичко друго… за друг е измислено.
Цвете
Вълшебник
Неактивен Неактивен

Публикации: 175

« Отговор #92 -: Февруари 27, 2013, 03:33:04 »

Бихте ли ми казали за 11-ти ден, втора и трета позиция  - и двете слепоочия ли се правят с лявата ръка? 
1.Адамова ябълка – лява ръка
   Мост – дясна ръка
2.Слепоочие – лява ръка
   Адамова ябълка – дясна ръка
3.Слепоочие – лява ръка
4.Мост – двете ръце
Активен
Мила
Админ
Маг
Неактивен Неактивен

Публикации: 6672

« Отговор #93 -: Февруари 27, 2013, 07:46:08 »

Бихте ли ми казали за 11-ти ден, втора и трета позиция  - и двете слепоочия ли се правят с лявата ръка? 
1.Адамова ябълка – лява ръка
   Мост – дясна ръка
2.Слепоочие – лява ръка
3.Слепоочие – лява ръка
4.Мост – двете ръце

Да, така е в оригинала, проверих! 
Активен

Цвете
Вълшебник
Неактивен Неактивен

Публикации: 175

« Отговор #94 -: Февруари 28, 2013, 12:30:25 »

Благодаря, Милаssm4
Активен
Jacky
Вълшебник
Неактивен Неактивен

Публикации: 189

« Отговор #95 -: Февруари 28, 2013, 01:53:25 »

drakon Мушу

Може би мисленето ми е доста ориентирано към материята, прекалено много вярвам в лекарствата  bluch.
За Хашимотото съм сигурна - съвсем "случайно" го откриха, доста преди да навляза в хипофункция. Просто имах едно наум, особено по време на бременността. Когато вече нямаше накъде и започнах л-тироксин, направо грейнах, доста от оплакванията ми намаляха.

Но за другите ми болежки не откривам лекарството  . Търся връзките с психичния ми дисбаланс, засега доста хаотично. Продължавам, обаче. Осъзнавам, че имам някакъв енергиен пробив, трябва да го спра.

ssm5
Активен
Мушу
Любопитстващ
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 8

« Отговор #96 -: Март 03, 2013, 02:41:58 »

drakon Мушу

Може би мисленето ми е доста ориентирано към материята, прекалено много вярвам в лекарствата  bluch.
За Хашимотото съм сигурна - съвсем "случайно" го откриха, доста преди да навляза в хипофункция. Просто имах едно наум, особено по време на бременността. Когато вече нямаше накъде и започнах л-тироксин, направо грейнах, доста от оплакванията ми намаляха.

Но за другите ми болежки не откривам лекарството  . Търся връзките с психичния ми дисбаланс, засега доста хаотично. Продължавам, обаче. Осъзнавам, че имам някакъв енергиен пробив, трябва да го спра.

ssm5

Хипофункцията се появи след лекарствата?

Та... Хашимото ще да е свързано с липса на любов. Код 4.
Активен
Angel_K
Вълшебник
Неактивен Неактивен

Публикации: 168

« Отговор #97 -: Март 03, 2013, 09:35:56 »

Ваня, може да практикуваш всичко.
Но какво бориш , и имаше ли ефект след 2м. ТЕС и Хопо....
И не са ли сработили ТЕС и Хопо...?
Просто питам не се заяждам.
Знам ,че ЛК работи , и ТЕС работи но въпроса е ти какво търсиш Wink
Активен
Jacky
Вълшебник
Неактивен Неактивен

Публикации: 189

« Отговор #98 -: Март 03, 2013, 09:50:44 »

Хипофункцията се появи след лекарствата?

Та... Хашимото ще да е свързано с липса на любов. Код 4.

=========================================
Не, мислех си, че дълго ще си карам без хапчета, но една зима изведнъж функцията се срина (TSH 10), тогава започнах л-тироксина.
Автоимунно заболяване - тепърва се уча да обичам себе си.

Аз пак започнах от първото твърдение, минах веднъж през всички. Сега мисля по-обстойно да отеля време на всяко едно.

Активен
Vanja
Вълшебник
Неактивен Неактивен

Публикации: 294

« Отговор #99 -: Март 03, 2013, 11:17:30 »

Ваня, може да практикуваш всичко.
Но какво бориш , и имаше ли ефект след 2м. ТЕС и Хопо....
И не са ли сработили ТЕС и Хопо...?
Просто питам не се заяждам.
Знам ,че ЛК работи , и ТЕС работи но въпроса е ти какво търсиш Wink

Търся изчистване от два миоматични възела. Когато се прегледах при първия лекар, той отсече - ЕДИН миоматичен възел - 5 см. Спешно за операция. Започнах да ТЕС-ам, след месец отидох при друг лекар за второ мнение. Той каза - не един, а два, и не пет, а единия два см, другия един см. Този, който бил два см не бил притеснителен, притеснителен бил малкия, защото бил на лошо място. Сега не зная какво да мисля... Дали този от първия преглед наистина е бил 5 см и съм помогнала с ТЕС или е било лекарска грешка...
Активен
PADOCT
Начинаещ чародей
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 74

« Отговор #100 -: Март 11, 2013, 03:17:04 »

Vanja, аз на твое място бих потърсила и трето мнение...
А иначе ТЕСай и по 10тина пъти на ден и с различни декларации. Въобще всеки ден трябва да работиш.
Нали казват, че му трябва да се оправи на проблема толкова време, за колкото е възникнал. Не знам дали е така, но съм сигурна, че ако всеки ден работиш по въпроса ще има резултат.

Пожелавам третия доктор нищо да не открие и да е прав!  Smiley
Активен
CHMATA
Вълшебник
Неактивен Неактивен

Публикации: 149

« Отговор #101 -: Май 08, 2013, 11:39:35 »

Здравейте, аз прилагам лечебния код от 1 седмица, но за друг човек, за зависимост. Първо реших да мина през 12 категории проблеми на сърцето и след това вече стандартния код, но имам въпроси: как точно да си формулирам молитвата като е за друг човек, колко време се казва една и съща молитва и въобще всичко свързано с молитвата, това е нещото, което ме затруднява /все пак не съм в главата на другия/. Да не би да си мисля, че правя нещо, а то... 

Приемам всякаква помощ и съм БЛАГОДАРНА на всеки, които се отзове с коментари.
 Желая щастие и успехи на всички!
Активен
eliste
Начинаещ чародей
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 81

Благодаря за чудесата в живота ни!

« Отговор #102 -: Май 14, 2013, 09:22:46 »

Изпълняване на Кода за друг човек

Можете да изпълнявате Лечебния код за друг човек. Първо ка­жете молитвата:

Моля се всички известни и неизвестни негативни обра­зи, нездравословни вярвания, деструктивни спомени на клетъчно ниво и физически проблеми, свързани с ... [посо­чете проблема на вашия близък], да бъдат открити, от­ворени и изцелени, а ... [посочете името на вашия близък] да се изпълни с Божията светлина, живот и любов.
Моля се ефективността на това лечение да се увеличи сток­ратно и повече.

Изпълнете Кода върху себе си. Когато приключите, просто се помолете: „Прехвърлям всички ефекти от това изцеление към [посочете името на вашия близък] с любов".

Молитвата се казва преди всяко изпълнение на кода.

Човекът, върху който работите ви е помолил за помощ или поне е разрешил да му помогнете нали?
Активен

vladoiv
Любопитстващ
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 16

« Отговор #103 -: Май 26, 2013, 03:54:03 »

Здравейте на всички !
Някой чувал ли е за LT 3 кода на Лойд, който струва "само" 2500 долара допълнително? Някой да има тези кодове/ програма безплатно?  Roll Eyes
Активен
vladoiv
Любопитстващ
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 16

« Отговор #104 -: Май 30, 2013, 12:12:54 »

ехо, няма ли активни лечители на линия ?  ...

Още нещо, да ви питам ,че не ми е ясно:

как да изпълня кода за себе си, например боли ме жестоко кръста от травма или главата или ме свива стомаха от притеснение по някакъв повод и стрес...така...

а сега:

1.кръста ме болиза 1-и път в живота... е , какви други спеомени назад да търся? спомени за боплен кръст? дето нямам , илиза общата емоцяи болка-ама това е най-честата емоиция в живота ни,замислете се....как тогава да търся първата си болка...невъзможно ! Embarrassed

2. боли ме глава или стомах, същият проблем...пробелм ли е ако не мога да открия най ранния спомен за подобна емоция?

3.  ЛК изпълнявам за друг човек- например за сина ми , който е малък , на 4 години. за проблем - незарастващи белези от варицела....

как следва да търся спомен за това, при него няма, а ако търся емоция- болка, страх, тъга,  ит.н...аз не ги знам кое кога му е било най стра спомен...мой спомен подобен ли визуализирам,за нещо по общо Huh? .....

и като правя Лк позицииите за него ,мои положителни моменти ли си представям, най-вероятно, нали...?

Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

Loading