Април 17, 2014, 11:08:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:
  WebKBD
  Начало   Forum   Помощ Вход Регистрация  
Tweet
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Имам нужда от помощ! Моля Ви помогнете - всичко около мене се руши!  (Прочетена 2468 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
sesilia
Хари Потър
Активен Активен

Публикации: 465

Вярвам в чудесата!

« -: Февруари 25, 2013, 02:16:47 »

Здравейте! Имам нужда от помощ!
Всичко около мен се руши, а аз не мога да направя нищо! Бедите идват една след друга - финансови,здравословни и любовни. Дайте ми съвет какво да направя, да намеря покой!
Бог с вас!
« Последна редакция: Февруари 28, 2013, 10:32:02 от Мила » Активен
Сияйно♥Вдъхновение
Хари Потър
Активен Активен

Публикации: 371

Вярвам!Чувствам!Получавам!

« Отговор #1 -: Февруари 25, 2013, 02:49:22 »

Сигурна съм,че всеки е имал тези моменти..И аз съм задавала тези въпроси,както и тук..
Разбрах едно,че колкото и да питаш,никой не може да ти каже:"Направи това!"
Сигурна съм и че ще получиш много съвети,линкове към техники за покой и други..
Та,първото,което аз мога да те посъветвам е да се огледаш и да си зададеш въпроса:"Защо се случва?" Защото рушенето,както ти го наричаш,може да е заради нещо,което се е "разрушило" в теб,в семейството..
Какво ти е отношението към живота?Към семейството?Към парите,здравето,любовта..Възможно е всичко да е свързано със самото ти отношение,с това,което ти самата чувстваш към всичко изброено..
Разгледай техниките,медитациите,всичко,което е възможно да ти помогне..Търси,защото само така ще откриеш,това,което е за теб,това,което ще ти донесе мир и покой.
Успокой се!Дишай!Говори със себе си!Със семейството си!
http://sebepoznanie.com/psihologiq/samopomosht/depresiq/
Може би и това ще ти е от полза:http://sebepoznanie.com/psihologiq/samopomosht/sindrommahalo/http://sebepoznanie.com/psihologiq/strah-psihologiq/vkopchvane/
Пробвала ли си ТЕС,Капчица роса и други техники за освобождение и промяна..
Дано,поне с мъничко съм била полезна
Нека силата бъде с теб  :magic baloon:и безпроблемно да се освободиш и махнеш всичко ненужно и негативно  :magic words:
Активен

Rosi
Начинаещ чародей
**
Активен Активен

Публикации: 88

« Отговор #2 -: Февруари 25, 2013, 03:09:02 »

В такива моменти, според мен е най-добре нищо да не правим, освен едно - да спрем да упорстваме да държим здраво юздите на Живота, защото колкото повече ги опъваме, толкова повече ги затягаме около врата си. Аз бих казала "Майната му" и бих поверила всичко в ръцете на Бог, Вселената, Ангелите или каквото и да е там. Ще се оставя на течението за известно време, след което ще започна да прилагам само две техники. Хоопонопоно и Лечебния код.
На теб Сесилия, пожелавам да намериш верния ход!
Активен

sesilia
Хари Потър
Активен Активен

Вярвам в чудесата!

« Отговор #3 -: Февруари 25, 2013, 03:58:31 »

Благодаря ви за милите думи и за разбирането! Бих искала да попитам какъв е този лечебен код?
Активен
Сияйно♥Вдъхновение
Хари Потър
Активен Активен

Публикации: 371

Вярвам!Чувствам!Получавам!

« Отговор #4 -: Февруари 25, 2013, 04:23:04 »

http://dreamland-bg.com/index.php?topic=3434.msg36630#msg36630  Общо взето цялата първа страница е за четене  :magic recept: :magic baloon:
Активен

vulshebnitsa
Хари Потър
Неактивен Неактивен

Публикации: 873

Главата не е тиква, а вълшебна каляска.

« Отговор #5 -: Февруари 25, 2013, 04:23:16 »

Благодаря ви за милите думи и за разбирането! Бих искала да попитам какъв е този лечебен код?

Ето тук е темата:

http://dreamland-bg.com/index.php?topic=3434.msg53503#msg53503

Активен

Играй карнавала в твоята роля,
облечена в твоята истина.
И слушай сърцето си - твоята воля.
Всичко друго… за друг е измислено.
sesilia
Хари Потър
Активен Активен

Вярвам в чудесата!

« Отговор #6 -: Февруари 25, 2013, 04:37:27 »

:clanze:Благодаря!
Активен
Lady_In_Red
Хари Потър
Неактивен Неактивен

Публикации: 447

Допускам всичко желано в живота си!

« Отговор #7 -: Февруари 25, 2013, 08:51:05 »

В такива моменти, според мен е най-добре нищо да не правим, освен едно - да спрем да упорстваме да държим здраво юздите на Живота, защото колкото повече ги опъваме, толкова повече ги затягаме около врата си. Аз бих казала "Майната му" и бих поверила всичко в ръцете на Бог, Вселената, Ангелите или каквото и да е там. Ще се оставя на течението за известно време, след което ще започна да прилагам само две техники. Хоопонопоно и Лечебния код.
На теб Сесилия, пожелавам да намериш верния ход!
Потвърждавам мнението на Роси Smiley Смятам, че е добре да отпуснеш хватката, и аз това правя 
Успех и сила ти пожелавам!
Активен

Един император извикал мъдреците си и им казал да му изработят пръстен, на който да гравират надпис, който да му помага в трудните моменти и да му напомня в добрите за тяхната преходност.

Дълго умували мъдреците и когато накрая красивият пръстен бил готов, на него пишело: „И това ще мине“.
sesilia
Хари Потър
Активен Активен

Вярвам в чудесата!

« Отговор #8 -: Февруари 25, 2013, 10:29:53 »

Благодаря ти от все сърце! Вече се чувствам по-добре!
Активен
Мила
Админ
Маг
Неактивен Неактивен

Публикации: 6672

« Отговор #9 -: Февруари 28, 2013, 10:31:40 »

Сесилия, момичетата са ти дали много хубави съвети - присъединявам се към тях! Когато нещата не вървят, е добре да спрем, каквото правим в момента, защото в този сайт вярваме, че това, което е в живота ни сега, е резултат на нашите мисли и чувства, които сме излъчвали във Вселената. Т.е. реалността около нас е резултатът. Няма смисъл да се опитваме да променим резултата, ако не променим причината, която е довела до този резултат.

Добра идея е да се отпуснат юздите, да започнем редовно да се занимаваме с неща, които ще вдигнат вибрациите ни, ще ни накарат да се почувстваме по-добре - могат да са съвсем простички неща като - всеки ден да отделяме време за себе си, било за почивка, било за разкрасяване или отпускане, релаксация или разходка - изобщо, това, което ЛИЧНО НАС ни кара да се чувстваме по-добре. Целта е да повдигнем общото ниво, на което излъчваме, вибрираме, за да позволим на Закона за привличането да ни донесе това, което сме пожелали, това, за което сме дали поръчка.

Успех! Продължавай да питаш, ако имаш неясни неща или други въпроси. Чакаме да се похвалиш с успех!  ssm5
Активен

Енита
Маг
Активен Активен

Публикации: 1064

във вихъра на сбъдването

« Отговор #10 -: Февруари 28, 2013, 10:40:33 »

Сесилия, всичко ще се нареди, момиче.
Напълно споделям това, което са те посъветвали Роси- Роси, благодаря за мъдростта, Сияйно вдъхновение, Мила, Лейди ин ред.
Прегръщам те с посланието първо да отпуснеш, а после да действаш!
Активен
sesilia
Хари Потър
Активен Активен

Вярвам в чудесата!

« Отговор #11 -: Февруари 28, 2013, 01:11:31 »

Момичета, представа си нямате колко добре ми идват думите ви. Благодаря от все сърце за всичко, което ми написахте и за енергията, която ми пращате. Нещата започват да се оправят, но съвсем мъничко. Аз благодаря за това на Вселената и Бог и на вас! Желая ви само светлина и хармония във вашия живот!
Активен
sesilia
Хари Потър
Активен Активен

Вярвам в чудесата!

« Отговор #12 -: Март 06, 2013, 08:45:03 »

« Последна редакция: Март 06, 2013, 01:08:24 от sissil » Активен
♥ЛЮБОВ♥
Маг
Неактивен Неактивен

Публикации: 3638

АЗ СЪМ УСПЕХ!ВСЕЛЕНАТА СЕ ГРИЖИ ЗА МЕН,БЛАГОДАРЯ!

« Отговор #13 -: Март 06, 2013, 10:57:02 »

СЕСИЛИЯ-миличка,ние сме с теб и ще ти помогнем с каквото можем за да преодолееш повечето неща,в момента нямам много време да пиша,но ще намеря скоро виж миличка аз ще те посъветвам да се восъколееш,но с един път при теб няма да стане,имаме тема за восъколеенето,прочети я какво трябва да сториш,восъколеенето много изчиства и помага,гледам и момичетата добри съвети са ти дали,всеки ги е имал тези проблеми,ще се справиш повярвай ми,горе главата и знай,че повечето неща от теб самата зависят,а и като приложиш и ТЕС,восъколеене,капчици роса ще изчистиш почти всичко.Изпращам ти много положителна енергия и много любов!С теб съм,повярвай в себе си и никога не губи надежда!Прегръдки! ssm5 _ (42) _ (56)
Активен

_ (10) Моят свят се грижи за мен! _ (10)
liy
Вълшебник
Неактивен Неактивен

Публикации: 157

« Отговор #14 -: Март 06, 2013, 12:57:34 »

Сесилия,изпращам много,много любов към теб,към ситуацията в която си изпаднала! Наблегни
на "моя свят се грижи за мен","всичко се подрежда по най-добрия начин за мен", "с всеки миг става все по-добре и по-добре", "лошите мисли и чувства не ми влияят на нито едно ниво на съзнанието"
Всичко това на мен ми е помагало многократно,пробвай ако искаш и нека бъде Божията воля! _ (16)

_ (22) angel_29 _ (22) angel_29 _ (22)

Активен

Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

Loading